16:41 | 29.12.14 | Նորություններ | 5216
Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը «Համազգային վստահություն» խորհրդի կազմակերպած «Վստահության վարկանիշ 2014» կոնտենտ վերլուծության շրջանակում արժանացել է «Տարվա լավագույն ղեկավար» կոչմանը:
Մրցանակը շնորհվել է «Համազգային վստահություն» խորհրդի կողմից 2014թ. Beeline ապրանքանիշի նկատմամբ վաստակած համակրանքի եւ վստահության համար:
Խորհուրդն ավելի քան 100 ընկերության շրջանում իրականացրել է կոնտենտ վերլուծություն՝ ամփոփելով 2014թ. կատարած սոցհարցումների եւ փորձագիտական եզրակացության տվյալները, որի արդյունքում էլ ձեւավորվել է «Վստահության վարկանիշ 2014» մրցանակաբաշխությունը:
Կոնտենտ վերլուծության նպատակն է հանրությանը ներկայացնել այն ընկերություններին, ղեկավարներին եւ անհատներին, որոնք դարձել են ոչ միայն շուկա զարգացնող կողմնորոշիչ, այլեւ ծառայում են որպես բիզնեսը ճիշտ վարելու վառ օրինակ եւ առաջավոր փորձ տարածող։
«Ցանկանում եմ իմ խորին շնորհակալությունը հայտնել կազմակերպիչներին եւ հարցման մասնակիցներին նման բարձր գնահատականի համար։ Շատ ուրախ եմ, որ Beeline բաժանորդները վստահում եւ հավատում են մեզ։ Այս մրցանակը մեր բոլորի հաղթանակն է, քանի որ Beeline թիմն ամբողջ տարի աշխատել եւ արել է հնարավոր ամեն ինչ, որպեսզի յուրաքանչյուր բաժանորդ զգա մեր սերն եւ հոգատարությունը»,–  ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Ուրախ ենք, որ Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը մեր ամենից բարձր վարկանիշ ունեցողներից մեկն է: Վստահ ենք, որ առաջատարի պատվավոր կոչումը հիմք է դառնալու նվաճելու նորանոր հորիզոններ»,- նշել է «Համազգային վստահություն» խորհրդի նախագահ Աստղիկ Խաչատրյանը:

16:41 | 29.12.14 | Новости | 5470
Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин признан «Лучшим руководителем года» по итогам контентного анализа «Рейтинг года».
Награда вручена советом «Общенациональное доверие» за возросшее признание и доверие к бренду Beeline в 2014 году.
«Выражаю благодарность организаторам и всем участникам социальных опросов за такую высокую оценку моей работы. Я очень рад, что абоненты Beeline нам верят и доверяют. Эта награда - общая победа коллектива Beeline, который на протяжении всего прошлого года делал все возможное, чтобы каждый клиент почувствовал нашу любовь и заботу», - отметил Генеральный Директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«Каждый из наших лауреатов – лучший в своей сфере, мы упорядочили по рейтингу и присудили высшую оценку только лидирующим лицам и организациям. Мы рады, что директор Beeline Андрей Пятахин получил наивысшие рейтинговые баллы и уверены, что почетное звание лидера станет основой для новых достижений», - отметила президент совета «Общенациональное доверие» Астхик Хачатрян.
Beeline в 2014 году удостаивается уже пятой престижной премии. В сентябре, по итогам пятого ежегодного дипломатического и бизнес форума, Beeline стал лучшим сразу в двух номинациях. Компания была признана «Лидером в сфере связи» и удостоилась звания лучшей в категории «Иностранный инвестор». В октябре Beeline признан «Лидирующим телекоммуникационным оператором», а в конце года удостоился звания «Самой экологически ответственной компании».