16:41 | 29.12.14 | Նորություններ | 5216
Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը «Համազգային վստահություն» խորհրդի կազմակերպած «Վստահության վարկանիշ 2014» կոնտենտ վերլուծության շրջանակում արժանացել է «Տարվա լավագույն ղեկավար» կոչմանը:
Մրցանակը շնորհվել է «Համազգային վստահություն» խորհրդի կողմից 2014թ. Beeline ապրանքանիշի նկատմամբ վաստակած համակրանքի եւ վստահության համար:
Խորհուրդն ավելի քան 100 ընկերության շրջանում իրականացրել է կոնտենտ վերլուծություն՝ ամփոփելով 2014թ. կատարած սոցհարցումների եւ փորձագիտական եզրակացության տվյալները, որի արդյունքում էլ ձեւավորվել է «Վստահության վարկանիշ 2014» մրցանակաբաշխությունը:
Կոնտենտ վերլուծության նպատակն է հանրությանը ներկայացնել այն ընկերություններին, ղեկավարներին եւ անհատներին, որոնք դարձել են ոչ միայն շուկա զարգացնող կողմնորոշիչ, այլեւ ծառայում են որպես բիզնեսը ճիշտ վարելու վառ օրինակ եւ առաջավոր փորձ տարածող։
«Ցանկանում եմ իմ խորին շնորհակալությունը հայտնել կազմակերպիչներին եւ հարցման մասնակիցներին նման բարձր գնահատականի համար։ Շատ ուրախ եմ, որ Beeline բաժանորդները վստահում եւ հավատում են մեզ։ Այս մրցանակը մեր բոլորի հաղթանակն է, քանի որ Beeline թիմն ամբողջ տարի աշխատել եւ արել է հնարավոր ամեն ինչ, որպեսզի յուրաքանչյուր բաժանորդ զգա մեր սերն եւ հոգատարությունը»,–  ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Ուրախ ենք, որ Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը մեր ամենից բարձր վարկանիշ ունեցողներից մեկն է: Վստահ ենք, որ առաջատարի պատվավոր կոչումը հիմք է դառնալու նվաճելու նորանոր հորիզոններ»,- նշել է «Համազգային վստահություն» խորհրդի նախագահ Աստղիկ Խաչատրյանը:

16:41 | 29.12.14 | News | 5182
Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin was recognized the Best Executive of the Year as of Ranking of the Year content analysis.
The award was granted by the Board of National Trust for the growing recognition and trust to Beeline brand in 2014.
“I am thankful to the organizers and all participants of social surveys for the high assessment of my work. I am very happy that Beeline subscribers believe and trust us. The award is the common victory of Beeline team which did its best over the past year so as each customer could feel our love and care”, noted Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
“Each of our award-holders is the best in the field. We classified the ranking and awarded the highest title to the leading persons and organizations. We are happy that Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin got the highest ranking points and we are sure this honorary title will be a basis for new achievements”, noted President of Board of National Trust Astghik Khachatryan.
Over 2014, Beeline has already been awarded the fifth prestigious title. As a result of the 5th Annual Diplomatic and Business Forum in September, Beeline has become the best at once in 2 nominations. The company was recognized the Leader in Telecommunication Field and won Foreign Investor nomination. In October, Beeline was recognized the Leading Telecommunication Operator and was awarded the title of The Most Eco-Friendly Company in late 2014.