17:21 | 19.09.17 | Նորություններ | 16970
Ծրագրի շրջանակում 17 ուսանողներ 11 ամիս վճարովի ստաժավորում են անցնում ընկերության տարբեր ստորաբաժիններում՝ Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների, Մարքեթինգի, Իրավաբանական եւ այլ բաժիններում։ Ծրագրի արդյունքում ստաժավորում անցած լավագույն ուսանողները մշտական աշխատանքի կհրավիրվեն Beeline-ում:
«Ինձ միշտ շատ ուրախացնում է, երբ մեզ մոտ երիտասարդներ են գալիս: Հաճելի է տեսնել, որ նրանց հետաքրքիր է աշխատել մեր ընկերությունում: Դուք էլ ձեր հերթին անմիջապես «մարտի դաշտում» տեսնում եք, թե ինչպես է աշխատում մեծ կորպորացիան: Ձեզ մաղթում եմ մեծ հաջողություններ եւ բարձր թռիչք ապագայում», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Կարծում եմ, այս ստաժավորման ընթացքում դուք արդեն հասցրել եք ծանոթանալ, թե ինչպիսին է աշխատանքը Beeline-ում, ինչպես են ստեղծվում մեր ծառայությունները, ինպես է կառուցվում համագործակցությունը մեզ մոտ: Հուսով եմ, ծրագրի ավարտին դուք բոլորդ կդառնաք մեր ընկերության աշխատակիցները, կորդեգրեք մեր ընկերության արժեքները, եւ մենք միասին կդարձնենք մեր ծառայությունները ավելի պարզ եւ հարմար մեր բաժանորդների համար»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի Մարդկային ռեսուրսների կառավարման եւ կազմակերպական զարգացման տնօրեն Մարինե Գալստյանը:
«3-րդ սերունդ» ստաժավորման ծրագիրը մեկնարկել է 2008-ին: Կարող են մասնակցել բարձր կուրսի ուսանողները՝ սկսած 3-րդ կուրսից:

Beeline Armenia summed up the 9th edition of 3rd Generation internship program today.
In the framework of the program, 17 students passed 11-month internship in different offices of the company, such as Information Technologies, Marketing, Legal, and other departments. Interns with best results will get a job offer from Beeline.
“I’m always happy to have young people join our staff. It’s great to see they enjoy working at our company. You can witness now for yourselves how a large corporation operates. I wish you big achievements and a successful career,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
“During the internship, I believe you learned how we work at Beeline, how we create our services and build cooperation. I hope you’ll start working for us after the program and adopt the company’s values, and together, we’ll make our services more convenient and simple for our customers,” said Beeline Armenia Human Resources and Organizational Development Director Marine Galstyan.