17:21 | 19.09.17 | Նորություններ | 16970
Ծրագրի շրջանակում 17 ուսանողներ 11 ամիս վճարովի ստաժավորում են անցնում ընկերության տարբեր ստորաբաժիններում՝ Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների, Մարքեթինգի, Իրավաբանական եւ այլ բաժիններում։ Ծրագրի արդյունքում ստաժավորում անցած լավագույն ուսանողները մշտական աշխատանքի կհրավիրվեն Beeline-ում:
«Ինձ միշտ շատ ուրախացնում է, երբ մեզ մոտ երիտասարդներ են գալիս: Հաճելի է տեսնել, որ նրանց հետաքրքիր է աշխատել մեր ընկերությունում: Դուք էլ ձեր հերթին անմիջապես «մարտի դաշտում» տեսնում եք, թե ինչպես է աշխատում մեծ կորպորացիան: Ձեզ մաղթում եմ մեծ հաջողություններ եւ բարձր թռիչք ապագայում», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Կարծում եմ, այս ստաժավորման ընթացքում դուք արդեն հասցրել եք ծանոթանալ, թե ինչպիսին է աշխատանքը Beeline-ում, ինչպես են ստեղծվում մեր ծառայությունները, ինպես է կառուցվում համագործակցությունը մեզ մոտ: Հուսով եմ, ծրագրի ավարտին դուք բոլորդ կդառնաք մեր ընկերության աշխատակիցները, կորդեգրեք մեր ընկերության արժեքները, եւ մենք միասին կդարձնենք մեր ծառայությունները ավելի պարզ եւ հարմար մեր բաժանորդների համար»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի Մարդկային ռեսուրսների կառավարման եւ կազմակերպական զարգացման տնօրեն Մարինե Գալստյանը:
«3-րդ սերունդ» ստաժավորման ծրագիրը մեկնարկել է 2008-ին: Կարող են մասնակցել բարձր կուրսի ուսանողները՝ սկսած 3-րդ կուրսից:

17:21 | 19.09.17 | Новости | 18191
В рамках программы 17 студентов в течение 11 месяцев проходили оплачиваемую стажировку в различных подразделениях компании: в отделах информационных технологий, маркетинга, юридическом и других отделах. В результате программы лучшие студенты, прошедшие стажировку, будут приглашены на работу в Beeline.
«Я всегда радуюсь, когда к нам приходят молодые люди. Приятно видеть, что им интересно работать в нашей компании. Вы, в свою очередь, «на поле боя» наблюдаете, как работает большая корпорация. Желаю вам больших успехов и высокого полета в будущем», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«На мой взгляд, в течение этой стажировки вы успели понять, какова работа в Beeline, как создаются наши услуги, как мы выстраиваем сотрудничество. Надеюсь, что в завершение программы вы все станете сотрудниками нашей компании, унаследуете наши ценности, и мы вместе сделаем наши услуги проще и удобнее для абонентов»,- отметила директор по управлению персоналом и организационному развитию Beeline в Армении Марине Галстян.
Программа стажировки «3-е поколение» была запущена в 2008 году. В программе могут принимать участие студенты старших курсов, начиная с третьего курса.