Այսուհետ Orange-ի MyTab եւ Ինտերնետ Հիմա ծառայությունների նոր եւ առկա բաժանորդները կարող են օգտվել անսահմանափակ գերարագ ինտերնետից՝ ակտիվացնելով Orange-ի «Գերարագ ինտերնետ 24 ժամ» տարբերակը:
«Լինելով Հայաստանում շարժական ինտերնետի առաջատարը՝ մենք շարունակ ջանքեր ենք գործադրում որակյալ ինտերնետը բոլորի համար առավել մատչելի եւ հասանելի դարձնելու ուղղությամբ: Նոր առաջարկը հասանելի է Orange-ի ինչպես նոր, այնպես էլ առկա բաժանորդների համար եւ թույլ է տալիս օգտվել անսահմանափակ գերարագ ինտերնետից՝ օրական ընդամենը 200 դրամի դիմաց», - ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
«Գերարագ ինտերնետ 24 ժամ» տարբերակն ակտիվացնելու համար՝ անհրաժեշտ է ուղարկել SMS 111 կարճ համարին՝ հաղորդագրության տեքստում նշելով «24» թիվը: MyTab եւ Ինտերնետ Հիմա 3500 սակագնային պլանների բաժանորդները նշված տարբերակը կարող են ակտիվացնել ցանկացած պահի, իսկ Ինտերնետ Հիմա 5000 եւ բարձր սակագնային պլանների բաժանորդները դրանից կարող են օգտվել իրենց ներառված ամսական գերարագ ինտերնետի ծավալը սպառելուց հետո: «Գերարագ ինտերնետ 24 ժամ» տարբերակն ակտիվացնելիս MyTab, Ինտերնետ Հիմա 3500, Ինտերնետ Հիմա 5000 եւ Ինտերնետ Հիմա 6000 սակագնային պլանների բաժանորդները կարող են հաջորդող 24 ժամվա ընթացքում օգտվել մինչեւ 21.6 Մբ/վ արագությամբ գերարագ ինտերնետից, իսկ Ինտերնետ Հիմա 8000 եւ ավելի բարձր ամսավճարով սակագնային պլանների բաժանորդները՝ մինչեւ 42.2 Մբ/վ արագությամբ ինտերնետից:
Բացի այդ, ինտերնետ ծառայություններից օգտվելն հաճախորդների համար առավել հարմարավետ դարձնելու նպատակով՝ MyTab եւ Ինտերնետ Հիմա 3500 սակագնային պլանների նոր եւ առկա բաժանորդների համար Orange-ը սահմանել է բացասական հաշվեկշռի շեմ՝ 2000 դրամի չափով ` այսպիսով վերջիններիս հնարավորություն ընձեռելով հեշտությամբ ակտիվացնել եւ օգտվել այս տարբերակից՝ առանց իրենց հաշիվը նախապես լիցքավորելու անհրաժեշտության:

09:44 | 16.06.15 | Новости | 3806
Новые и действующие абоненты услуг MyTab и « Интернет сейчас» могут пользоваться  безлимитным сверхскоростным Интернетом при активации услуги «Сверхскоростной Интернет 24 часа».
«Будучи лидером в сфере мобильного интернета в Армении, мы продолжаем прилагать усилия  для того чтобы сделать качественный Интернет более доступным. Сегодня мы представляем новое предложение, которое позволяет  пользоваться безлимитным сверхскоростным интернетом за 200 драмов в день», - отметил генеральный директор Orange Armenia Франсис Желибтер.
Для активации услуги «Сверхскоростной Интернет 24 часа» необходимо послать SMS  на короткий номер 111, отметив в тексте цифру 24. Абоненты услуг MyTab  и «Интернет сейчас» с тарифным планом 3,5 тысяч драмов могут активировать услугу в любой момент, а абоненты  услуги «Интернет сейчас» с тарифным планом 5 тысяч драмов и более смогут пользоваться отмеченной услугой  после полного использования месячного объема своего Интернета.
Активируя «Сверхскоростной Интернет 24 часа» абоненты тарифных планов MyTab, «Интернет сейчас 3500», «Интернет сейчас 5000»  и «Интернет сейчас 6000»  смогут пользоваться сверхскоростным интернетом до 21,6 Мбит/сек в последующие 24 часа, а абоненты тарифных планов «Интернет сейчас 8000» и более интернетом со скоростью 42,2  Мбит/сек.
Orange также установил порог отрицательного баланса в 2 тысяч драмов для абонентов тарифных планов MyTab и «Интернет сейчас 3500».