05:55 | 27.11.12 | Նորություններ | 3350
Երեւան/Մեդիամաքս/. Այսօր հայտնի դարձան այն երեք  ընտանիքները, որոնք Orange Ընտանիք փաթեթի բաժանորդ են եւ ակտիվացրել են այն հոկտեմբերի 10-ից նոյեմբերի 15-ն ընկած ժամանակահատվածում` դառնալով 1000-րդ, 2000-րդ եւ 3000-րդ ակտիվացնողները, ըստ նախապես հայտարարված կանոնների: Երեք ընտանիքներն էլ կստանան բացառիկ ամանորյա նվեր. եռօրյա այցելություն Փարիզ փաթեթի բոլոր անդամների համար: Ուղեգիրը կներառի օդանավի տոմսեր, ինչպես նաեւ` հյուրանոց Փարիզում: Հաջողակ ընտանիքներից մեկը Վանաձորից է, երկրորդը` Էջմիածնից, իսկ երրորդը` Արտաշատից:
«Մենք այսօր չափազանց ուրախ ենք` հերթական անգամ մեր բաժանորդներին հրաշալի հնարավորություն ընձեռելու համար: Ամանորը Փարիզում, այն էլ ընտանիքի անդամների հետ, թերեւս լավագույն նվերն է, որ Orange-ը կարող է մատուցել իր բաժանորդներին: Հուսով ենք, որ Orange-ի շնորհիվ գալիք ամանորյա տոները ամենահիշարժանը կդառնան այս ընտանիքների համար»,- ասել է Օրանժ Արմենիա-ի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Orange Ընտանք փաթեթը ներառում է միանգամից երեք SIM քարտ, որոնց բաժանորդները կարող են միմյանց հետ խոսել 0 դրամ/րոպե սակագնով այնքան, որքան ցանկանան: Փաթեթում անվճար խոսելու համար բաժանորդներից յուրաքանչյուրը վճարում է 20 դրամ օրավարձ: Orange Ընտանիք փաթեթին կարող է միանալ նաեւ արդեն գոյություն ունեցող մեկ Orange Խոսենք բաժանորդ, ով եւս կկարողանա օգտվել փաթեթի ներսում անվճար խոսելու հնարավորությունից:
Orange Ընտանիք փաթեթը կարելի է ձեռք բերել 1500 դրամով, իսկ փաթեթում ներառված 3 SIM քարտերից յուրաքանչյուրն ունի ներառված 500 դրամի խոսելաժամանակ:

Yerevan/Mediamax/. Today Orange announced the three families, subscribers of Orange Family pack, having acquired the Orange Family pack between October 10 and November 15 and having become the 1000th , 2000th and 3000th families to activate it, as per the announced rules. All three families will get an exclusive New Year gift: a 3-day trip to Paris for all members of the package. Trip will include air tickets, as well as hotel accomodation in Paris. First of the lucky families is from Vanadzor, the second is from Etchmiatsine, and the third one is from Artashat.
Francis Gelibter, Orange Armenia CEO, said: “We are extremely happy today to offer another very nice opportunity to our customers. Spending New Year in Paris with family is probably the best gift ever that Orange could offer to its customers. We hope that thanks to Orange these families will have an unforgettable New Year”.
Orange Family pack initially consists of 3 SIM cards. Family pack users can talk to each other at 0 AMD/minute rate as much as they wish. In order to speak for free each member has to pay 20 AMD daily fee. There is a possibility for another existing 1 Orange Let’s Talk customer to join Orange Family pack and enjoy free talks within the pack.
Orange Family pack can be acquired at 1500 AMD. Each of 3 SIM cards included in the pack contains airtime of 500 AMD.