12:33 | 19.05.10 | Նորություններ | 4567
Երեւան /Մեդիամաքս/. Այս ամսվա ընթացքում iCon Communications ինտերնետ-պրովայդերը նախատեսում է գործարկել VoIP ծառայության մատուցումը, «ինչը թույլ բաժանորդներին միացնել քաղաքային հեռախոսը ներքին տեղակայման մոդեմին եւ կատարել միջազագյին զանգեր մրցունակ գներով»:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս գործակալությունը, այս մասին ասվում է ընկերության տնօրեն Րաֆֆի Քասարջանի նամակում` ուղղված iCon Communications-ի բաժանորդներին:
“Մենք ջանացել ենք հնարավորինս բարելավել մեր ցանցի և ինտերնետ ծառայության կատարողականությունը: Սա ներառում է մեր ալեհավաքների օպտիմալացումը, լրացուցիչ ալեհավաքների տեղադրումը առավել խիտ տարածքներում, մոնիթորինգի նոր գործիքների կիրառումը”, - նշում է ընկերության տնօրենը:
“Գրում եմ ձեզ անձամբ, քանի որ կցանկանայի իմանալ, թե ինչ կարծիքի եք մեր մասին: Հաճախորդների սպասարկման կենտրոն զանգահարելու հետ զուգահեռ, ցանկացած դեպքում, երբ կունենաք խնդիր մեր մատուցած ծառայությունների հետ կապված, կոչ եմ անում նամակներ ուղարկել բացասական և/կամ դրական կարծիքի եւ ծագած խնդիրների մասին director@icon.am հասցեով: Մեր աշխատակիցներն ու ես կկարդանք յուրաքանչյուր հաղորդագրություն եւ ջանք չենք խնայի ժամանակին պատասխանել դրանց: Որոշ դեպքերում, եթե շատերն ուղղեն միեւնույն հարցը, մենք պատասխանը կուղարկենք առանձին հաղորդագրության տեսքով մեր բոլոր բաժանորդներին”, - նշել է Րաֆֆի Քասարջանը:

12:33 | 19.05.10 | News | 4343
Yerevan /Mediamax/. Within the month of May, iCon Communications plans to launch VoIP service, “which will allow subscribers connecting the landline telephone number to the internal modem and making international calls at competitive prices”.
Mediamax reports that the letter of the Company’s CEO Raffi Kassarjian, sent to iCON subscribers, reads this.
“We have tried to improve the quality of our network and internet services as much as possible. This includes optimization of existing and installation of additional antennas at most densely populated areas, as well as application of new monitoring tools”, the Company’s CEO notes.
“I write you personally, since I would like to know your opinion about us. At any moment, in case you have problems with provision of our services, simultaneously with calls to the customer service center, I urge you to write me at director@icon.am. Our employees and I will read each of your letters and respond to every one of them. In certain cases, if many people ask us the same question, we will send the answer to all subscribers at once”, Raffi Kassarjian stated.