12:33 | 19.05.10 | Նորություններ | 4567
Երեւան /Մեդիամաքս/. Այս ամսվա ընթացքում iCon Communications ինտերնետ-պրովայդերը նախատեսում է գործարկել VoIP ծառայության մատուցումը, «ինչը թույլ բաժանորդներին միացնել քաղաքային հեռախոսը ներքին տեղակայման մոդեմին եւ կատարել միջազագյին զանգեր մրցունակ գներով»:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս գործակալությունը, այս մասին ասվում է ընկերության տնօրեն Րաֆֆի Քասարջանի նամակում` ուղղված iCon Communications-ի բաժանորդներին:
“Մենք ջանացել ենք հնարավորինս բարելավել մեր ցանցի և ինտերնետ ծառայության կատարողականությունը: Սա ներառում է մեր ալեհավաքների օպտիմալացումը, լրացուցիչ ալեհավաքների տեղադրումը առավել խիտ տարածքներում, մոնիթորինգի նոր գործիքների կիրառումը”, - նշում է ընկերության տնօրենը:
“Գրում եմ ձեզ անձամբ, քանի որ կցանկանայի իմանալ, թե ինչ կարծիքի եք մեր մասին: Հաճախորդների սպասարկման կենտրոն զանգահարելու հետ զուգահեռ, ցանկացած դեպքում, երբ կունենաք խնդիր մեր մատուցած ծառայությունների հետ կապված, կոչ եմ անում նամակներ ուղարկել բացասական և/կամ դրական կարծիքի եւ ծագած խնդիրների մասին director@icon.am հասցեով: Մեր աշխատակիցներն ու ես կկարդանք յուրաքանչյուր հաղորդագրություն եւ ջանք չենք խնայի ժամանակին պատասխանել դրանց: Որոշ դեպքերում, եթե շատերն ուղղեն միեւնույն հարցը, մենք պատասխանը կուղարկենք առանձին հաղորդագրության տեսքով մեր բոլոր բաժանորդներին”, - նշել է Րաֆֆի Քասարջանը:

12:33 | 19.05.10 | Новости | 4820
Ереван /Медиамакс/. В течение мая iCon Communications планирует запустить услугу VoIP, «которая позволит абонентам подключить городской телефон к внутреннему модему и совершать международные звонки по конкурентоспособным ценам».
Как сообщает Медиамакс, об этом говорится в письме директора компании, Раффи Касарджяна, направленного абонентам iCON.
«Мы постарались по возможности улучшить качество нашей сети и интернет услуг. Это включает оптимизацию существующих и установление дополнительных антенн на наиболее густонаселенных территориях, а также применение новых инструментов мониторинга», - отметил директор компании.
«Пишу вам лично, поскольку хотел бы узнать, какого вы мнения о нас. В любое время, когда у вас возникнут проблемы с предоставляемыми нами услугами, параллельно звонкам в центр обслуживания клиентов, призываю вас писать и мне по адресу director@icon.am. Наши сотрудники и я прочтем каждое сообщение и ответим на каждое. В некоторых случаях, если многие направят нам один и тот же вопрос, мы отправим ответ сразу всем абонентам», - отметил Раффи Касарджян.