08:20 | 28.09.23 | Նորություններ | 22131
Վիվա-ՄՏՍ-ը հայտնում է, որ մինչև 2023 թվականի դեկտեմբերի 31-ը ներառյալ Արցախից տեղահանված մեր հայրենակիցները կարող են բաժանորդագրվել նրանց համար նախատեսված հատուկ սակագնային պլանին 6 ամսով եւ յուրաքանչյուր ամիս ստանալ 10 ԳԲ ինտերնետ, 300 SMS ուղարկելու հնարավորություն եւ 800 րոպե խոսելաժամանակ (ցանցի ներսում, դեպի ՀՀ, ԱՄՆ, Կանադա, ՄՏՍ Ռուսաստանի ցանցեր զանգահարելու համար):
Այս սակագնային պլանով TikTok, Instagram, Facebook, Spotify, ClubHouse, Viber, WhatsApp, Telegram, Messenger, X, Zoom, Skype, Zangi, Snapchat, IMUSIC եւ Иви հավելվածներից օգտվելիս հիմնական ինտերնետ-փաթեթը չի սպառվում:
800 րոպե փաթեթը սպառելուց հետո բաժանորդներին հասանելի է 10 000 ներցանցային րոպե տրամադրող փաթեթ:
Սակագնային պլանին բաժանորդագրվելու եւ փաթեթներն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է 070-ի կողմից տրված անձնագրով այցելել Վիվա-ՄՏՍ-ի մոտակա սպասարկման կենտրոն:
Յուրաքանչյուր անձնագրով կտրամադրվի մեկ SIM-քարտ:
«Հեռահաղորդակցության ծառայությունն այն նվազագույնն է, որի հասանելիություն պետք է ունենան Արցախից տեղահանված մեր հայրենակիցները: Փաթեթում ներառված են թե՛ ինտերնետի, եւ թե՛ ձայնային կապի ծառայություններ: Մեր սպասարկման կենտրոններն աշխատում են արտակարգ ռեժիմով եւ տարբեր տեղանքներում տեղակայել ենք սպասարկման նաեւ շարժական կենտրոններ, որպեսզի ծայրահեղ իրավիճակում հայտնված մարդկանց ապահովենք հուսալի կապով», - ասել է Վիվա-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Արմեն Ավետիսյանը:

08:20 | 28.09.23 | News | 21776
Viva-MTS informs that our compatriots displaced from Artsakh till December 31, 2023 inclusive can subscribe to the special tariff plan offering possibility of using included services for 6 months and providing 10 GB of Internet, 300 SMS, as well as 800 minutes of airtime (for on-net calls, as well as for calls to RA, US, Canada, MTS Russia networks) every month.
The main Internet package is not consumed, when using TikTok, Instagram, Facebook, Spotify, ClubHouse, Viber, WhatsApp, Telegram, Messenger, X, Zoom, Skype, Zangi, Snapchat, IMUSIC, and Иви.
After the consumption of the 800-minute package, subscribers will receive additional 10 000 on-net minutes.
In order to subscribe to the tariff plan and activate the packages, you need to visit the nearest Viva-MTS service center with your passport issued by 070.
With each passport, one SIM-card will be provided.
“Communication services are among the basics to which our compatriots displaced from Artsakh should have access to. The package includes both Internet and voice services. Our service centers operate in emergency mode; we have also deployed mobile service centers in various locations to provide people in critical situation with reliable communications”, - Viva-MTS General Director Armen Avetisian said.