10:16 | 18.05.18 | Նորություններ | 14312
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը եւ Հայաստանի «Ֆուլեր տնաշինական կենտրոնը» ստորագրել են ընթացիկ տարվա բնակարանաշինության ծրագրի պայմանագիրը:
«Որոշումը կայացված է, պայմանագիրը՝ ստորագրված: Մենք այս տարի եւս լինելու ենք «Ֆուլեր տնաշինական կենտրոնի» կողքին՝ մեր հայրենակիցների տարիների երազանքն իրականացնելու համար: Նոր մարտահրավերներն ու տնտեսական իրավիճակը պարտավորեցնում են հստակեցնել հաշվարկները, սակայն, երբ տեսնում ենք, թե ինչպես են տարիներ առաջ տան խնդիրը հաղթահարած ընտանիքները հաստատվել եւ վստահ նոր երազանքներ են սահմանում, ձգտում ենք օգտակար լինել՝ մեր հնարավորությունների սահմաններում»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Ընտանիքների ընտրությունն իրականացնում է «Ֆուլեր տնաշինական կենտրոնը», իսկ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ն ապահովում է ֆինանսական աջակցությունը, հաճախ նաեւ, կամավորականության սկզբունքով շինարարական աշխատանքներին մասնակցությունը:

10:16 | 18.05.18 | Новости | 14350
ВиваСелл-МТС и «Домостроительный центр Фуллер» подписали договор о программе домостроительства за текущий год.
«Решение принято, договор подписан. В этом году мы также будем поддерживать «Домостроительный центр Фуллер» для исполнения многолетней мечты наших соотечественников. Новые вызовы и экономическая ситуация обязывают уточнить расчеты, однако, когда мы видим, как несколько лет назад преодолевшие квартирный вопрос семьи обосновались и задумывают новые мечты, стремимся быть полезными в рамках своих возможностей»,- заявил главный тренер ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.
Семьи выбирает «Домостроительный центр Фуллер», а ВиваСелл-МТС обеспечивает финансовую поддержку, часто также добровольно участвует в строительных работах.