16:47 | 02.03.17 | Նորություններ | 17815
Ակցիայից օգտվելու համար անհրաժեշտ է ունենալ սմարթֆոն եւ ներբեռնել BeeTV բջջային հավելվածը: Արդյունքում հնարավոր կլինի դիտել 15 ամենադիտվող ալիքները։
Ակցիան հասանելի է Հայաստանի բջջային կապի բոլոր բաժանորդների համար: Ընկերությունում նշել են, որ Beeline բաժանորդների համար զրոյացվելու է նաեւ տվյալ հավելվածից օգտվելու ժամանակ ծախսված ինտերնետի տարիֆիկացումը, իսկ այլ օպերատորների բաժանորդներն ինտերնետի համար կվճարեն ըստ իրենց սակագնային փաթեթի:
«Beeline-ը հեռուստաալիքների ցանկը կազմել է այնպես, որպեսզի գոհացնի անգամ ամենապահանջկոտ բաժանորդին: Յուրաքանչյուր հաճախորդ, որն ունի սմարթֆոն կարող է ներբեռնել մեր BeeTV բջջային հավելվածը եւ վայելել 15 ամենադիտվող ալիքներից որեւէ մեկը: Իսկ Beeline բաժանորդների համար գարնանային տոներին ընդառաջ մենք պատրաստել ենք եւս մեկ անակնկալ՝ զրոյացնելու ենք տվյալ հավելվածից օգտվելու ժամանակ ծախսված ինտերնետի տարիֆիկացումը: Ցանկանում ենք բոլորին հաճելի դիտում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի կոմերցիոն տնօրեն Հայկ Կարապետյանը։

16:47 | 02.03.17 | News | 17821
To participate in the promotion, you need to download BeeTV mobile app on your smartphone, which will allow you to watch 15 most-viewed channels.
The promotion is available for all subscribers of Armenian mobile connection operators. The company noted that the Internet tariffication for using the mentioned app will be annulled for Beeline subscribers, while subscribers of other operators will have to pay in accordance with their tariff plans.
“The list of Beeline channels was elaborated in a way that it pleases even the most demanding clients. All subscribers can download our BeeTV mobile app on their smartphones and watch one of the 15 most-viewed channels. We have prepared another surprise for Beeline subscribers ahead of spring holidays, annulling the Internet tariffication for using this app. We hope you will enjoy watching,” Commercial Director at Beeline Hayk Karapetyan said.