14:56 | 05.09.16 | Նորություններ | 13761
«Ռոստելեկոմ»-ն այսօր Հանրապետության հրապարակում տեղակայված կենտրոնական վաճաքի եւ սպասարկման սրահում պաշտոնապես ներկայացրել է նոր առաջարկ Երեւանի եւ մարզերի բոլոր ուսանողների համար։
«Յուրաքանչյուրիս կյանքում ուսանողական տարիներն ամենագունեղ ու ակտիվ ժամանակահատվածն են, երբ ազատ շփումն ու անմոռանալի տպավորությունները հաջորդում են միմյանց։ Այժմ վստահ կարող եմ ասել, որ ուսանողների կյանքի անբաժան մասն են կազմում նորագույն տեխնոլոգիաները, թե՛ գիտելիքների ձեռքբերման, թե՛ շփման եւ թե՛ հանգստի կազմակերպման ընթացքում։ Այս եւ մի շարք այլ գործոններ հաշվի առնելով՝ մենք ձեւավորեցինք լիովին նոր առաջարկ, որը կթեթեւացնի եւ առավել գունեղ կդարձնի ուսանողների եւ նրանց հարազատների կյանքը։ Նոր՝ «Տրիո ուսանողական» առաջարկը ձեւավորվել է հիմքում ունենալով մարկետինգային մի շարք հետազոտություններ, եւ վստահ եմ, որ ուսանողները մեծ ուրախությամբ կօգտվեն մեր այս փաթեթային առաջարկից»,- ասել է «Ռոստելեկոմ» Հայաստանի գլխավոր տնօրեն Հայկ Ֆարամազյանը։
«Տրիո ուսանողական» փաթեթային առաջարկը հնարավորություն է տալիս ուսանողներին ոչ միայն օգտվելու ընկերության ամենապահանջված փաթեթային առաջարկից, այլ նաեւ ստանալու հավելյալ հնարավորություններ։
Փաթեթին հնարավոր է միանալ մինչեւ նոյեմբերի 1-ը՝ ներկայացնելով ուսանողական տոմս կամ կուպոն, որը տրամադրվելու է բացառապես ուսանողներին։

14:56 | 05.09.16 | Новости | 13646
Сегодня в центральном офисе продаж и обслуживания «Ростелеком» на площади Республики представил новое предложение для всех студентов из Еревана и марзов страны.
«В жизни каждого из нас студенческие годы – самые яркие и активные, когда свободное общение и незабываемые впечатления чередуются между собой. А сегодня с уверенностью можно сказать, что неотъемлемой частью студенческой жизни стали новейшие технологии, в плане как приобретения знаний и общения, так и организации досуга. С учетом этого и ряда других факторов мы создали совершенно новое предложение, которое сделает жизнь студентов и их родных проще и ярче. Новое предложение «Трио студенческий» основано на ряде маркетинговых исследований, и я уверен, что студенты с удовольствием будут пользоваться этим пакетом»,- сказал гендиректор «Ростелеком» в Армении Айк Фарамазян.
Пакет «Трио студенческий» предоставляет студентам возможность пользоваться не только самым популярным пакетом компании, но и бонусными возможностями.
Подключить пакет можно до 1 ноября, представив студенческий билет или купон, который могут получить только студенты.