16:54 | 03.08.16 | Նորություններ | 7843
Beeline-ը օգոստոսի 4-ին եւ 5-ին՝ ժամը 10:00-ից մինչեւ 22:00-ը, Հյուսիսային Պողոտայում գտնվող Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակի մոտակայքում կակտիվացնի պոկեմոններ գրավող Lure Module-ը:
«Որպես կապի նորարար օպերատոր՝ Beeline-ը հետեւում է թվային տեխնոլոգիաների աշխարհում համաշխարհային միտումներին եւ հաճախորդներին հաճելի անակնկալ է մատուցում: Բոլոր նրանք, ովքեր խաղում են PokemonGo խաղ, որը հաշված օրերի ընթացքում գրավեց միլիոնավոր մարդկանց սրտերն ամբողջ աշխարհում, կարող են մոտենալ Հյուսիսային Պողոտայում գտնվող մեր գրասենյակ եւ փորձել բռնել նոր, այդ թվում` բավական հազվագյուտ պոկեմոնների»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Beeline-ում նաեւ ասել են, որ բաժանորդներին ընկերությունը հնարավորություն կընձեռի բաժանորդագրվել Հայաստանում PokemonGo խաղի պաշտոնական գործարկմանը վերաբերվող նորություններին: Բաժանորդագրված բոլոր մասնակիցները Հայաստանում խաղի գործարկումից հետո Beeline-ի կողմից կստանան հատուկ մրցանակ:

16:54 | 03.08.16 | News | 8111
Beeline will activate Lure Module for PokemonGo at 10:00-22:00, August 4 and 5 near Beeline service and sales center, North Avenue.
“As an innovative communications operator, Beeline follows international tendencies of digital world and presents nice surprises for the subscribers. Everyone, who plays PokemonGo- a game that became popular within millions in no time, can come to our service and sales center in North Avenue and try to catch new Pokemons, including rare ones”, said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
Beeline also announced that the company will give subscribers the opportunity to receive newsfeed on PokemonGo game official launch in Armenia. Every subscriber will receive special present from Beeline after the launch.