16:54 | 03.08.16 | Նորություններ | 7843
Beeline-ը օգոստոսի 4-ին եւ 5-ին՝ ժամը 10:00-ից մինչեւ 22:00-ը, Հյուսիսային Պողոտայում գտնվող Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակի մոտակայքում կակտիվացնի պոկեմոններ գրավող Lure Module-ը:
«Որպես կապի նորարար օպերատոր՝ Beeline-ը հետեւում է թվային տեխնոլոգիաների աշխարհում համաշխարհային միտումներին եւ հաճախորդներին հաճելի անակնկալ է մատուցում: Բոլոր նրանք, ովքեր խաղում են PokemonGo խաղ, որը հաշված օրերի ընթացքում գրավեց միլիոնավոր մարդկանց սրտերն ամբողջ աշխարհում, կարող են մոտենալ Հյուսիսային Պողոտայում գտնվող մեր գրասենյակ եւ փորձել բռնել նոր, այդ թվում` բավական հազվագյուտ պոկեմոնների»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Beeline-ում նաեւ ասել են, որ բաժանորդներին ընկերությունը հնարավորություն կընձեռի բաժանորդագրվել Հայաստանում PokemonGo խաղի պաշտոնական գործարկմանը վերաբերվող նորություններին: Բաժանորդագրված բոլոր մասնակիցները Հայաստանում խաղի գործարկումից հետո Beeline-ի կողմից կստանան հատուկ մրցանակ:

Beeline сообщает, что 4 и 5 августа с 10:00 до 22:00 у PokeStop возле офиса продаж и обслуживания Beeline на Северном проспекте будет активирован  Lure Module по привлечению покемонов.
Все любители новой популярной игры PokemonGo могут воспользоваться этой возможностью и пополнить свою коллекцию покемонов.
«Как инновационный оператор связи, Beeline следит за мировыми тенденциями и трендами в мире цифровых технологий и преподносит клиентам приятный сюрприз. Все те, кто играют в PokemonGo, игру, которая за считанные дни завоевала сердца миллионов людей по всему миру, могут подойти к нашему офису на Северном проспекте и попытаться поймать новых покемонов, в том числе и достаточно редких», – отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что абонентам Beeline компания предоставит возможность подписаться на новость о релизе игры PokemonGo в Армении, отправив бесплатное SMS-сообщение со словом GO на номер 9090.  Все подписавшиеся абоненты получат специальный приз от Beeline после официального релиза игры в Армении.