11:59 | 30.12.15 | Նորություններ | 5055
Beeline-ը շնորհավորում է բոլոր բաժանորդների Ամանորը եւ Սուրբ Ծնունդը եւ տեղեկացնում, որ ընկերությունը ձեռնարկել է բոլոր միջոցները` կապի եւ հաճախորդների սպասարկման ծառայության անխափան աշխատանքն ապահովելու նպատակով:
Մասնավորապես, ընկերությունն ավելացրել է 2G ու 3G ցանցերի թողունակությունը եւ միջազգային ինտերնետ կապուղիներինը: Բացի այդ, ուժեղացվել է բջջային կապի ծածկույթը մայրաքաղաքի կենտրոնական հատվածում: Ամանորյա տոներին հաճախորդների սպասարկման ծառայությունում հերթապահող աշխատակիցների թիվը կավելանա երկու անգամ, որպեսզի հաճախորդների բոլոր դիմումներն օպերատիվ արձագանք ստանան: Beeline բաժանորդները կարող են նաեւ ստանալ լիարժեք սպասարկում Facebook սոցիալական ցանցում ընկերության պաշտոնական էջում:
«Մենք հիմնովին նախապատրաստել ենք մեր կապը եւ հաճախորդների սպասարկման կենտրոնը կրկնակի ծանրաբեռնվածությամբ աշխատելուն տոնական օրերի ընթացքում: Դրա շնորհիվ մեր հաճախորդները կկարողանան ստանալ շնորհավորանքներ եւ ցանկացած պահի կապ հաստատել իրենց մտերիմների հետ հեռախոսով, ինտերնետով եւ SMS-ով: Beeline-ը շնորհավորում է բոլոր բաժանորդներին գալիք տոների կապակցությամբ եւ մաղթում երջանկություն, սեր եւ բարություն»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Ամանորյա տոնական օրերին Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակների աշխատաժամերին կարելի է ծանոթանալ www.beeline.am կայքում:

Beeline поздравляет всех абонентов с Новым Годом и Рождеством и сообщает, что в компании приняты значительные меры для того, чтобы обеспечить безупречную работу услуг связи и сервиса клиентской поддержки в новогодние праздники.
В частности, компания увеличила пропускную способность 2G и 3G сетей, а также международных интернет каналов. Кроме этого, усилено покрытие мобильной сети в центральной части столицы, а в службе по обслуживанию клиентов в новогодние праздники будет дежурить в два раза больше сотрудников, чтобы по телефону оперативно решать все запросы клиентов. Абоненты Beeline могут получить полный спектр услуг обслуживания также с помощью on-line чата на официальной странице Beeline в Facebook.
«Мы тщательно подготовили нашу сеть и центр клиентского обслуживания к режиму повышенной нагрузки в праздничные дни, чтобы наши клиенты получили все поздравления и смогли в любой момент дозвониться и поздравить своих родных и близких по телефону, интернету или SMS. Beeline поздравляет всех абонентов с наступающими праздниками и желает в новом году счастья, любви и доброты», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
С рабочими графиками офисов продаж и обслуживания Beeline в праздничные дни можно ознакомится на официальном сайте www.beeline.am