17:41 | 11.12.15 | Նորություններ | 9743
Այսուհետ այս ծառայությունները նախընտրող բաժանորդները կարող են միանալ Orange Ունիվերսալ 4 սակագնային պլաններից մեկին եւ ստանալ րոպեներ տեղական բոլոր ցանցեր, ԱՄՆ եւ Կանադա զանգերի համար, գերարագ ինտերնետի հազարավոր ՄԲ-եր, ինչպես նաեւ SMS փաթեթներ:
Orange Ունիվերսալ սակագնային պլաններում ներառված րոպեները սպառելուց հետո, բոլոր ցանցեր զանգերի համար կգործի բացառիկ 12 դրամ/րոպե սակագինը:
Բացի այդ, այն բաժանորդները, ովքեր Orange Ունիվերսալ սակագնային պլաններին կմիանան 24 ամսով, հնարավորություն կունենան ընտրված հեռախոսներ ձեռք բերել հատուկ գնով եւ պայմաններով:
«Այս 4 ունիվերսալ սակագնային պլանները ստեղծել ենք՝ համաշխարհային հեռահաղորդակցության ոլորտի զարգացման միտումները հաշվի առնելով: Դրանք մեր բաժանորդներին հնարավորություն կընձեռեն ազատ շփվել մտերիմների հետ` առանց մտահոգվելու, թե որ ցանց են զանգում: Ներառված րոպեները նրանք կարող են սպառել նույնիսկ ԱՄՆ-ում եւ Կանադայում բնակվող իրենց բարեկամների հետ խոսելու համար, իսկ ներառված գերարագ ինտերնետի զգալի ծավալը թույլ կտա հեշտորեն օգտվել համացանցից եւ շփվել սոց. ցանցերում»,- ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ալեքսանդր Եսայանը:
Միանալով «Orange Ունիվերսալ 2900» սակագնային պլանին՝ բաժանորդները կստանան 350 րոպե եւ նույնքան SMS, ինչպես նաեւ 1000 ՄԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ:
«Orange Ունիվերսալ 5500» սակագնային պլանին միանալիս բաժանորդները կստանան 750 րոպե, նույնքան SMS եւ 5000 ՄԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ:
«Orange Ունիվերսալ 8000» սակագնային պլանի դեպքում բաժանորդները կստանան 1500 րոպե, նույնքան SMS եւ 10 000 ՄԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ:
«Orange Ունիվերսալ 12 500» սակագնային պլանի բաժանորդները կստանան 3000 րոպե եւ SMS, ինչպես նաեւ 15 000 ՄԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ: Ներառված րոպեներով բաժանորդները կարող են զանգեր կատարել ինչպես տեղական բոլոր ցանցեր, այնպես էլ ԱՄՆ եւ Կանադա, իսկ SMS-ներն ուղարկել տեղական բոլոր ցանցեր:
«Ներառված րոպեներից եւ ՄԲ-ից բացի Orange Ունիվերսալ սակագնային պլանների օգտատերերը կունենան նաեւ մատչելի պայմաններով բարձրակարգ սմարթֆոններ ձեռք բերելու հնարավորություն՝ տարաժամկետ վճարման պայմանով», - հավելել է Օրանժ Արմենիայի կոմերցիոն տնօրեն Արամ Բարսեղյանը:

17:41 | 11.12.15 | Новости | 8686
Отныне абоненты, предпочитающие данный тип услуг, могут подключить один из четырех тарифных планов «Orange Универсал» и получить минуты для звонков на все местные сети, в США и Канаду, тысячи МБ сверхскоростного интернета, а также SMS-пакеты.
По истечении минут, включенных в тарифные планы «Orange универсал», на любые звонки будет действовать специальный тариф 12 драмов за минуту.
Кроме того, абоненты, которые подключат услуги Orange Универсал на 24 месяца, смогут приобрести выбранные телефоны по специальной цене и на специальных условиях.
«Эти четыре тарифных плана созданы с учетом тенденций в мировой телекоммуникационной сфере. Они позволят нашим абонентам свободно общаться с близкими, не задумываясь о том, на какую сеть они звонят. Включенные минуты они могут использовать даже для общения с родными, проживающими в США и Канаде, а значительный объем включенного интернета позволит легко пользоваться интернетом и общаться в соцсетях», - сказал гендиректор «Оранж Армения» Александр Есаян.
Подключившись к тарифному плану «Orange Универсал 2900», абоненты получат 350 минут и столько же SMS, а также 1000 МБ сверхскоростного интернета.
Абоненты, подключившие тарифный план «Orange Универсал 5500» получат 750 минут, столько же SMS и 5000 МБ сверхскоростного интернета.
Подключившись к тарифному плану «Orange Универсал 8000», абоненты получат 1500 минут и столько же SMS, а также 10 000 МБ  сверхскоростного интернета.
Абоненты тарифного плана «Orange Универсал 12 500», получат 3000 минут и SMS, а также 15 000 МБ сверхскоростного интернета. На включенные минуты абоненты могут совершать звонки на все местные сети, а также в США и Канаду, пакет SMS-сообщений действует для всех местных операторов.
«Помимо включенных минут и мегабайтов, абоненты тарифного плана «Orange Универсал» получат возможность приобретать смартфоны на доступных условиях и в рассрочку», - добавил коммерческий директор «Оранж Армения» Арам Барсегян.