15:17 | 23.06.15 | Նորություններ | 4869
Այն կսկսվի 2015թ. հուլիսի 1-ին` ժամը 17:00-ին, Երեւանի, Վանաձորի, Գյումրիի, Արտաշատի եւ Էջմիածնի վեց Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում:
Յուրաքանչյուր վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակի առաջին 100 գնորդները սմարթֆոն գնելիս անվճար կստանան Beeline «գեղեցիկ» հեռախոսահամար, իսկ համակարգչային պլանշետի դեպքում՝ հատուկ պատյան: Սմարթֆոնների եւ պլանշետների գնորդների միջեւ ժամը 22:00-ին Beeline-ի Երեւանի եւ 20:00-ին մարզային գրասենյակներում կխաղարկվի հատուկ մրցանակ:
«Beeline–ի բրենդային սմարթֆոնները արդեն երկու անգամ դարձել են ամենավաճառվողները Հայաստանում: Սմարթֆոնները շատ սիրված են մեր հաճախորդների կողմից՝ շնորհիվ նորաոճ դիզայնի, օպերացիոն համակարգի եւ մատչելի գնի: Beeline-ը կրկին պատրաստ է հաճելիորեն զարմացնել իր հաճախորդներին նոր սարքավորումներով՝ երկու SIM-քարտի հնարավորությամբ սմարթֆոնով եւ IPS էկրանով արագագործ պլանշետով: Բացի այդ, հուլիսի 1-ից Beeline–ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում մեր բաժանորդները կստանան նվերներ եւ կմասնակցեն խաղարկությանը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Beeline-ի սմարթֆոնները եւ համակարգչային պլանշետներն աշխատում են Android 4.4 KitKat օպերացիոն համակարգով, իսկ Beeline սմարթֆոնը թույլ է տալիս օգտագործել երկու SIM-քարտ:

15:17 | 23.06.15 | Новости | 5086
Beeline объявляет о старте продаж новых брендированных смартфонов и планшетов. Продажи начнутся в 17:00 1 июля 2015 года, в шести офисах продаж и обслуживания Beeline в Ереване, Ванадзоре, Гюмри, Арташате и Эчмиадзине.
Первые 100 покупателей, в каждом из офисов, бесплатно получат «красивые» номера Beeline, если покупают смартфон и чехол, если приобретают планшет. В 22:00 в Ереване и в 20:00 в регионах, в каждом из офисов Beeline, среди покупателей смартфонов и планшетов будет разыгран специальный приз.
«Брендированным смартфоны Beeline уже два раза становились самыми продаваемыми смартфонами в Армении. Они очень нравятся нашим абонентам благодаря стильному дизайну, производительной начинке и выгодной цене. Beeline снова готов приятно удивить клиентов новыми моделями девайсов; среди которых - смартфон с возможностью установки двух SIM-карт и производительный планшет с IPS дисплеем. Кроме этого в офисах Beeline 1 июля клиенты получат полезные подарки и примут участие в розыгрыше»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Смартфоны и планшеты Beeline работают под управлением операционной системы Android 4.4 KitKat. Смартфон позволяет установить 2 SIM-карты.