13:36 | 08.05.14 | Նորություններ | 3426
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) շնորհավորել է Հայրենական Մեծ Պատերազմի եւ Արցախյան ազատագրական պայքարի բոլոր վետերաններին Հաղթանակի օրվա առթիվ եւ հայտարարել «Զանգ զինակցին» տոնական ակցիայի անցկացման մասին:
Մայիսի 9-ին Հաղթանակի զբոսայգում ԱրմենՏել-ի ներկայացուցիչները կշնորհավորեն վետերաններին եւ կառաջարկեն զանգահարել իրենց զինակիցներին, նրանց ընտանիքների անդամներին՝ շնորհավորելու Հաղթանակի տոնի առթիվ:
Ակցիայի շրջանակում մինչեւ ժամը 15-ը վետերանները հնարավորություն կունենան զանգահարել իրենց մարտական ընկերներին, հարազատներին եւ մտերիմներին աշխարհի ցանկացած երկիր:
«Մենք շնորհավորում ենք բոլոր վետերաններին այս լուսավոր եւ հաղթական տոնի կապակցությամբ: «Զանգ զինակցին» տոնական ակցիայի անցկացումը մեր ընկերության համար դարձել է բարի ավանդույթ, եւ շատ հաճելի է, որ այդ օրը յուրաքանչյուր վետերան կարող է հիշել հաղթանակները, կիսվել ուրախությամբ եւ շնորհավորել ընկերներին, նույնիսկ եթե նրանց բաժանում են հազարավոր կիլոմետրեր»,- ասել է «ԱրմենՏել» ընկերության Հասարակայնության հետ կապերի ծառայություն ղեկավարի ժ.պ. Տաթեւ Այրումյանը:

ArmenTel (Beeline trademark) congratulated all veterans of the Great Patriotic War and Artsakh Liberation War on the occasion of the Victory Day and announced “Call to Companion-in-Arms” holiday campaign.
ArmenTel employees will congratulate veterans in Victory Park on May 9 and will offer them to call their companions-in-arm and their family members to congratulate on the Victory Day.
Within the campaign veterans will have an opportunity to make a call to their companions-in-arm, relatives and close ones around the world until 15:00.
“We congratulate all veterans on this bright and victorious day. “Call to Companion-in-Arms” holiday campaign has become a kind tradition for our company and we are pleased that each veteran can recall their victories, share their happiness and congratulate their friends on that day, even if thousands of kilometers separate them”, said ArmenTel PR manager Tatev Ayrumyan.