13:40 | 27.09.13 | Նորություններ | 4583
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է նոր բաժանորդներին Wi-Fi ADSL մոդեմի անվճար տրամադրման մասին` 13 ամիս ժամկետով: Wi-Fi ADSL մոդեմը տրամադրվում է Hi-Line ծառայության անսահմանափակ «Stream» (6 Մբիթ/վրկ, 8 Մբիթ/վրկ, 10 Մբիթ/վրկ արագությունների) և «Like+» 3 Մբիթ/վրկ սակագնային փաթեթներին միանալիս:
«Hi-Line ինտերնետն այսօր ամենապահանջվածն է Հայաստանում, և այս ծառայությունից օգտվում է ավելի քան 150.000 ընտանիք: «ԱրմենՏել» ընկերության սակագնային քաղաքականության հիմնական նպատակն է դարձնել մեր կողմից մատուցվող ծառայություններն առավել պարզ, մատչելի և հարմարավետ: Օգտվելով մեր նոր առաջարկից և միանալով Hi-Line ինտերնետին` մեր բաժանորդները կարող են միաժամանակ մի քանի սարքերի միջոցով ինտերնետը հասանելի դարձնել ընտանիքի բոլոր անդամների և հյուրերի համար»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Եթե բաժանորդը մոդեմից անվճար օգտվելու համար կնքում է պայմանագիր, ապա պայմանագրի ողջ գործունեության ընթացում, «Stream» սակագնային փաթեթի շրջանակում, նա կարող է անցում կատարել միայն դեպի ավելի բարձր արագության:

"ArmenTel" (Beeline trademark) announced it will provide free Wi-Fi ADSL for 13 months. The modem is available for new subscribers who connected to Stream (6Mbps, 8Mbps and 10Mbps) and Like + (3Mbps) Hi-Line tariff plans.
"High-speed Hi-Line internet service is the highest demand in Armenia as of now. The service is used by over 150 thousand families. The main goal of the price policy of "ArmenTel" is to make services maximum simple, convenient and affordable. Our new offer with connection to Hi-Line service will allow our subscribers to make internet available to all the family members and guests simultaneously on several devices", noted "ArmenTel" CEO Andrey Pyatakhin.
If a subscriber concludes an agreement for free use of the modem, he will transfer only to higher speed within Stream tariff plan within a month.