16:16 | 21.06.13 | Նորություններ | 3042
Այսօր հայտնի է դարձել Orange-ի այն երջանիկ բաժանորդը, ով ստացել էր անցած շաբաթվա՝ հունիսի 10-ից 16-ն ընկած ժամանակահատվածի 50,000-րդ միջազգային հեռախոսազանգը:
Նա Էջմիածնի բնակիչ Հերիքնազ Մալխասյանն է, ում զանգահարել էր ամուսինը Ռուսաստանից: Այսօր Orange-ի գրասենյակում Հերիքնազը ստացավ առաջիկա ամռան ընթացքում Ռուսաստան մեկնելու օդանավի տոմսի հավաստագիր, հայտնել են ընկերությունում:
«Հերիքնազն արդեն վեցերորդ բաժանրդն է, ով այս տարի Orange-ից անակնկալ տոմս է ստանում՝ պարզապես միջազգային զանգ ընդունելու համար: Մոտակա շաբաթների ընթացքում մենք շարունակելու ենք ամեն երկուշաբթի օրվանից հաշվել մուտքային միջազգային զանգերը, այնպես որ դեռ շատ հաջողակներ են գրացվելու: Մեր մյուս բաժանորդներին պարզապես խորհուրդ կտանք խրախուսել արտերկրում ապրող իրենց ազգականներին ու մտերիմներին ավելի հաճախ զանգահարել իրենց Orange համարին»,- ասել է Օրանժ Արմենիայի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:

16:16 | 21.06.13 | Новости | 4482
Сегодня стал известен счастливый абонент Orange Armenia, который в период с 10 по 16 июня получил 50-тысячный международный звонок.
Это жительница Эчмиадзина Эрикназ Малхасян, которой позвонил муж из России. Сегодня в офисе Orange Эрикназ получила сертификат на авиабилет в Россию летом этого года, сообщили в компании.
«Эрикназ – наш уже шестой абонент, получающий в подарок авиабилет всего лишь за получение международного звонка»,- отметил директор по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян.
Каждую неделю до 28 июля абонент Orange, получивший 50-тысячный международный звонок длительностью минимум в 1 минуту, получит авиабилет в ту страну, из которой был звонок. Счастливые абоненты смогут использовать свой авиабилет в течение этого лета.