17:02 | 29.03.13 | Նորություններ | 5694
ԱրմենՏելը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է «Եղի´ր առցանց» ծառայության մեկնարկի մասին, միանալով որին , Beeline բջջային կապի բաժանորդները հնարավորություն կունենենան շփվել Facebook, ВКонтакте եւ Одноклассники սոցցանցերում անվճար:
Ինչպես հայտնել են ընկերությունում, «Եղի´ր առցանց» ծառայության միացումը կարելի է իրականացնել հետեւյալ եղանակներով` զանգահարելով 067499 համարին, ուղարկելով 99 տեքստով SMS հաղորդագրություն 0674 համարին կամ հավաքելով *110*99# հրահանգը:
Ծառայությունը հասանելի է Beeline կանխավճարային համակարգի բոլոր սակագնային փաթեթների բաժանորդներին` բացառությամբ շարժական ինտերնետի «Բազային», «Գիշերային» եւ «Անսահմանափակ» սակագնային փաթեթների եւ «Ստեպ» ՍՓ-ների բաժանորդներին: Ծառայությունը չի գործում ռոումինգում եւ չի տարածվում «Opera-Mini» բրաուզերի միջոցով սոցիալական ցանցերի շարժական տարբերակներ այցելելիս:
Մինչեւ 2013թ.-ի մայիսի 31-ը ներառյալ Beeline բջջային կապի բաժանորդները կարող են ծառայությունն ակտիվացնել անվճար եւ առանց վերաակտիվացման անհրաժեշտության: Անցնելով այլ ինտերնետ ռեսուրսներ, ինչպես նաեւ ֆոտո, վիդեո կամ խաղեր ներբեռնելիս օգտագործված ինտերնետի ծավալը հաշվարկվում է բաժանորդի սակագնային փաթեթի համաձայն:
«Եղի´ր առցանց» ծառայությունը հատկապես ժողովրդականություն կվայելի Հայաստանում արագորեն աճող սոցիալական ցանցերի օգտատերերի շրջանում: Հանդիսանալով նորարարությունների առաջատարը` «ՎիմպելԿոմ»-ը համագործակցում է աշխարհի խոշորագույն ինտերնետ ռեսուրսների հետ, եւ այս համագործակցության շնորհիվ մենք կարողանում ենք Հայաստանում մեկնարկել շարժական կապի ամենաժամանակակից ծառայությունները»,- նշել է ԱրմենՏելի գլխավոր տնօրենի ժամանակավոր պաշտոնակատար Կարեն Շախնազարյանը:

17:02 | 29.03.13 | Новости | 5704
АрменТел (торговая марка Beeline) сообщил о запуске новой услуге «Будь в сети», подключив которую, абоненты мобильной связи получат бесплатный доступ к социальным сетям Facebook, ВКонтакте и Одноклассники.
Услугу «Будь в сети» можно подключить наиболее удобным из следующих способов — позвонив на телефонный номер 067499, сделав USSD-запрос *110*99# или отправив SMS на номер 0674 с текстом 99.
Услуга доступна абонентам всех тарифных планов предоплатной системы, кроме тарифных планов мобильного интернета «Базовый», «Ночной», «Безлимитный» и «Степ» и не действует в международном роуминге. Также услуга не распространяется на посещение мобильных версий социальных сетей через браузер Opera Mini.
До 31 мая 2013г. абоненты мобильной связи Beeline могут подключить услугу бесплатно, без необходимости переподключения. При переходе на другие ресурсы, а также при загрузке фото, видео или игровых приложений интернет-трафик начнет тарифицироваться согласно тарифному плану абонента.
«Услуга «Будь в сети» особенно понравится растущему количеству пользователей самых популярных в Армении социальных сетей. Глобальный оператор «ВымпелКом», являясь лидером инноваций, выступает партнером крупнейших интернет ресурсов планеты. Благодаря этому мы можем запускать самые современные услуги мобильного интернета в Армении», — отметил ВрИО генерального директора компании Карен Шахназарян.