17:02 | 29.03.13 | Նորություններ | 5694
ԱրմենՏելը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է «Եղի´ր առցանց» ծառայության մեկնարկի մասին, միանալով որին , Beeline բջջային կապի բաժանորդները հնարավորություն կունենենան շփվել Facebook, ВКонтакте եւ Одноклассники սոցցանցերում անվճար:
Ինչպես հայտնել են ընկերությունում, «Եղի´ր առցանց» ծառայության միացումը կարելի է իրականացնել հետեւյալ եղանակներով` զանգահարելով 067499 համարին, ուղարկելով 99 տեքստով SMS հաղորդագրություն 0674 համարին կամ հավաքելով *110*99# հրահանգը:
Ծառայությունը հասանելի է Beeline կանխավճարային համակարգի բոլոր սակագնային փաթեթների բաժանորդներին` բացառությամբ շարժական ինտերնետի «Բազային», «Գիշերային» եւ «Անսահմանափակ» սակագնային փաթեթների եւ «Ստեպ» ՍՓ-ների բաժանորդներին: Ծառայությունը չի գործում ռոումինգում եւ չի տարածվում «Opera-Mini» բրաուզերի միջոցով սոցիալական ցանցերի շարժական տարբերակներ այցելելիս:
Մինչեւ 2013թ.-ի մայիսի 31-ը ներառյալ Beeline բջջային կապի բաժանորդները կարող են ծառայությունն ակտիվացնել անվճար եւ առանց վերաակտիվացման անհրաժեշտության: Անցնելով այլ ինտերնետ ռեսուրսներ, ինչպես նաեւ ֆոտո, վիդեո կամ խաղեր ներբեռնելիս օգտագործված ինտերնետի ծավալը հաշվարկվում է բաժանորդի սակագնային փաթեթի համաձայն:
«Եղի´ր առցանց» ծառայությունը հատկապես ժողովրդականություն կվայելի Հայաստանում արագորեն աճող սոցիալական ցանցերի օգտատերերի շրջանում: Հանդիսանալով նորարարությունների առաջատարը` «ՎիմպելԿոմ»-ը համագործակցում է աշխարհի խոշորագույն ինտերնետ ռեսուրսների հետ, եւ այս համագործակցության շնորհիվ մենք կարողանում ենք Հայաստանում մեկնարկել շարժական կապի ամենաժամանակակից ծառայությունները»,- նշել է ԱրմենՏելի գլխավոր տնօրենի ժամանակավոր պաշտոնակատար Կարեն Շախնազարյանը:

ArmenTel (Beeline trademark) announced the launch of new "Be in Network" service which will allow mobile subscribers to get free access to the Facebook, VKontakte and Odnoklassniki social networks.
"Be in Network" service can be activated in one of more convenient ways - calling to 067499 phone number, by USSD command  *110*99 or sending SMS texting 99 to 0674.
The service is available to subscribers of all the prepaid tariff plans besides "Basic", "Night", "Unlimited" and "Step" mobile internet tariff plans and is not available in international roaming. The service is also unavailable for visiting mobile versions of the social networks through Opera Mini browser.
Till May 31, 2013, Beeline mobile subscribers can activate the service free of charge, without re-connection. While shifting to other resources and downloading photos, videos or game apps, the internet traffic will be charged according to the subscriber's tariff plan.
""Be in Network" service will especially be appealing to the growing number of users of the most popular social networks in Armenia. "VimpelCom" global operator as a leader of innovations is the partner of largest internet resources of the globe. This will allow us to launch the most modern mobile internet services in Armenia", noted acting CEO of ArmenTel Karen Shahnazaryan. --0--