15:55 | 28.06.12 | Նորություններ | 3534
Երեւան/Մեդիամաքս/. Օրանժ Արմենիան այսօր հայտարարեց ezetop-ի` միջազգային բջջային վճարումների առաջատարներից մեկի հետ համագործակցության մեկնարկի մասին:
Դրա շնորհիվ արտերկրում բնակվողները կարող են գումար փոխանցել Հայաստանում գտնվող մտերիմների բջջային հեռախոսահամարի հաշվին աշխարհի 20 երկրների ավելի քան 400,000 կետերից եւ www.ezetop.com կայքից:
ezetop ծառայության շնորհիվ միջազգային ռոմինգում գտնվող Orange բաժանորդները կկարողանան լիցքավորել հաշիվը` հենց ճամփորդության ընթացքում: Դրա համար բավարար է ունենալ Visa կամ Master միջազգային քարտ կամ PayPal Հաշիվ:
«Մենք անում ենք ամեն ինչ` մեր բաժանորդներին տրամադրելու պարզ, վստահելի ու հասանելի հնարավորություններ բջջային վճարումները կատարելու համար` լինեն նրանք տանը, թե արտասահմանում: ezetop լուծումը վստահաբար մեծ պահանջարկ կունենա Orange-ի բաժանորդների շրջանում եւ հատկապես օգտակար կլինի Ռուսաստանում, Եվրոպայում եւ Միացյալ Նահանգներում ճամփորդող մեր բաժանորդներին», - ասաց Օրանժ Արմենիայի վաճառքի գծով տնօրեն Արսեն Հովհաննիսյանը:

Yerevan/Mediamax/. Today Orange Armenia announced about the start of a partnership with ezetop – one of world leaders of payments for mobile services.
With this agreement, people living abroad will now be able to send mobile credit back home instantly to Orange Armenia mobile phones from over 400,000 retail stores in 20 countries across the globe, and from www.ezetop.com. Also with ezetop service Orange subscribers travelling abroad will now be able to recharge their mobile phones while they are in international roaming. It is enough to just have a Visa or Master card or a PayPal account.
Arsen Hovhannisyan, Orange Armenia Sales Director, said: “We are acting in the best interests of our clients and working to provide them with simple, reliable and available ways of payment for mobile services while they are home or while travelling. ezetop solution is definitely going to be in-demand among Orange subscribers, especially those roaming in Russia, Europe and the USA”.