15:55 | 28.06.12 | Նորություններ | 3534
Երեւան/Մեդիամաքս/. Օրանժ Արմենիան այսօր հայտարարեց ezetop-ի` միջազգային բջջային վճարումների առաջատարներից մեկի հետ համագործակցության մեկնարկի մասին:
Դրա շնորհիվ արտերկրում բնակվողները կարող են գումար փոխանցել Հայաստանում գտնվող մտերիմների բջջային հեռախոսահամարի հաշվին աշխարհի 20 երկրների ավելի քան 400,000 կետերից եւ www.ezetop.com կայքից:
ezetop ծառայության շնորհիվ միջազգային ռոմինգում գտնվող Orange բաժանորդները կկարողանան լիցքավորել հաշիվը` հենց ճամփորդության ընթացքում: Դրա համար բավարար է ունենալ Visa կամ Master միջազգային քարտ կամ PayPal Հաշիվ:
«Մենք անում ենք ամեն ինչ` մեր բաժանորդներին տրամադրելու պարզ, վստահելի ու հասանելի հնարավորություններ բջջային վճարումները կատարելու համար` լինեն նրանք տանը, թե արտասահմանում: ezetop լուծումը վստահաբար մեծ պահանջարկ կունենա Orange-ի բաժանորդների շրջանում եւ հատկապես օգտակար կլինի Ռուսաստանում, Եվրոպայում եւ Միացյալ Նահանգներում ճամփորդող մեր բաժանորդներին», - ասաց Օրանժ Արմենիայի վաճառքի գծով տնօրեն Արսեն Հովհաննիսյանը:

15:55 | 28.06.12 | Новости | 4639
Ереван/Медиамакс/. Orange Armenia объявила сегодня о начале сотрудничества с одним из лидеров международных мобильных выплат ezetop.
Благодаря этому живущие за рубежом близкие могут передать деньги на счет мобильного номера родных в Армении из более 400 000 точек в 20 странах мира и с сайта www.ezetop.com.
Благодаря услуге ezetop абоненты Orange, находящиеся в международном роуминге, смогут пополнить счет именно во время путешествия. Для этого достаточно иметь международную карточку Visa или Master, либо счет PayPal.
„Мы делаем все, чтобы предоставить нашим абонентам простые, надежные и доступные возможности для выполнения мобильных выплат, будь они дома, или за рубежом. Решение ezetop несомненно будет иметь большой спрос среди абонентов Orange и будет особенно эффективно для наших абонентов, путешествующих в России, Европе и США”, - сказал директор по продажам Orange Armenia Арсен Ованисян.