Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարել է “SMS ամառ” ակցիայի մեկնարկի մասին` կանխավճարային բաժանորդների համար:
Ակցիայի շրջանակում մինչեւ 2011թ. օգոստոսի 31-ը բաժանորդները կարող են ակտիվացնել “SMS ամառ” ծառայությունը եւ յուրաքանչյուր օրվա առաջին 20 ներցանցային հաղորդագրություն ուղարկել 0 դրամ սակագնով:
“Մենք շարունակում ենք հաճախորդներին առաջարկել սեզոնային ակցիաներ` մեր գործունեության բոլոր բնագավառներում: Այս ամառ արտոնյալ պայմաններից եւ սակագներից կարող են օգտվել ոչ միայն լարային եւ շարժական ինտերնետի բաժանորդներն այլեւ նրանք, ովքեր գերադասում են շփվել SMS-հաղորդագրությունների միջոցով”, - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“SMS ամառ” ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել` զանգահարելով  067420 հատուկ համարին, հավաքելով *110*20# USSD-հրահանգը կամ ուղարկելով SMS հաղորդագրություն 0674 կարճ համարին 20 տեքստով:
“SMS ամառ” ծառայությունն ապաակտիվացվում է զանգով 067421 հատուկ համարին, *110*21# USSD-հրահանգով կամ 0674 կարճ համարին 21 տեքստով SMS հաղորդագրությունով:
Ծառայության ակտիվացման արժեքը կազմում է 200 դրամ, իսկ օրական բաժանորդավճարը` 20 դրամ: Ծառայության շրջանակում օրվա ընթացքում առաջին 20 ներցանցային SMS հաղորդագրության արժեքը կազմում է 0 դրամ: Ներցանցային հաղորդագրությունները` սկսած 21-ից, ինչպես նաեւ դեպի այլ ցանցեր ուղարկվող SMS-ները տարիֆիկացվում են համաձայն բաժանորդի սակագնային փաթեթի:
Ծառայությունը հասանելի է Beeline բջջային կապի բոլոր սակագնային փաթեթների կանխավճարային համակարգի բաժանորդ հանդիսացող ֆիզիկական անձանց, բացառությամբ “Շարժական ինտերնետ” սակագնային փաթեթների բաժանորդների:

16:00 | 11.07.11 | News | 4672
Yerevan/Mediamax/. ArmenTel (Beeline trademark) announced the launch of “SMS Summer” campaign for prepaid subscribers.
Within the framework of the campaign, by August 31, 2011, these subscribers, while connecting to “SMS Summer” service, will be able to send 20 intranet SMS at the tariff of 0 AMD every day.
“We continue offering customers seasonal campaigns in all segments of our business. This summer, the preferential conditions and tariffs are available not only for subscribers of wired and mobile internet, but also for those, who prefer to communicate with the help of SMS”, General Director of ArmenTel Igor Klimko said.
One can activate “SMS Summer” service by calling to the special number 067420, by sending USSD command *110*20# or sending an SMS to number 0674 with the text 20.
One can disconnect the service by calling to the special number 067421, USSD command *110*21# or sending an SMS to number 0674 with the text 21.
The cost of service activation makes AMD 200, and the daily subscriber fee is AMD 20. Within the framework of the service, the cost of first 20 intranet SMS in the course of a day makes AMD 0. The tariffs for intranet SMS, starting from the 21st in the course of a day, and SMS to other networks correspond to the tariff plan of the subscriber.
The service is available for individual customers of all tariff plans of the prepaid system of accounts in Beeline mobile connection, except for subscribers of “Mobile Internet” tariff plans.