Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարել է “SMS ամառ” ակցիայի մեկնարկի մասին` կանխավճարային բաժանորդների համար:
Ակցիայի շրջանակում մինչեւ 2011թ. օգոստոսի 31-ը բաժանորդները կարող են ակտիվացնել “SMS ամառ” ծառայությունը եւ յուրաքանչյուր օրվա առաջին 20 ներցանցային հաղորդագրություն ուղարկել 0 դրամ սակագնով:
“Մենք շարունակում ենք հաճախորդներին առաջարկել սեզոնային ակցիաներ` մեր գործունեության բոլոր բնագավառներում: Այս ամառ արտոնյալ պայմաններից եւ սակագներից կարող են օգտվել ոչ միայն լարային եւ շարժական ինտերնետի բաժանորդներն այլեւ նրանք, ովքեր գերադասում են շփվել SMS-հաղորդագրությունների միջոցով”, - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“SMS ամառ” ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել` զանգահարելով  067420 հատուկ համարին, հավաքելով *110*20# USSD-հրահանգը կամ ուղարկելով SMS հաղորդագրություն 0674 կարճ համարին 20 տեքստով:
“SMS ամառ” ծառայությունն ապաակտիվացվում է զանգով 067421 հատուկ համարին, *110*21# USSD-հրահանգով կամ 0674 կարճ համարին 21 տեքստով SMS հաղորդագրությունով:
Ծառայության ակտիվացման արժեքը կազմում է 200 դրամ, իսկ օրական բաժանորդավճարը` 20 դրամ: Ծառայության շրջանակում օրվա ընթացքում առաջին 20 ներցանցային SMS հաղորդագրության արժեքը կազմում է 0 դրամ: Ներցանցային հաղորդագրությունները` սկսած 21-ից, ինչպես նաեւ դեպի այլ ցանցեր ուղարկվող SMS-ները տարիֆիկացվում են համաձայն բաժանորդի սակագնային փաթեթի:
Ծառայությունը հասանելի է Beeline բջջային կապի բոլոր սակագնային փաթեթների կանխավճարային համակարգի բաժանորդ հանդիսացող ֆիզիկական անձանց, բացառությամբ “Շարժական ինտերնետ” սակագնային փաթեթների բաժանորդների:

16:00 | 11.07.11 | Новости | 3491
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) объявляет о старте акции «SMS лето» для предоплатных абонентов.
В рамках акции до 31 августа 2011 года данные абоненты, подключив услугу «SMS лето», смогут ежедневно отправлять до 20 внутрисетевых коротких сообщений по тарифу 0 драм.
«Мы продолжаем предлагать клиентам сезонные акции во всех сегментах нашего бизнеса. Этим летом льготными условиями и тарифами могут пользоваться не только абоненты проводного и мобильного интернета, но и те, кто предпочитают общаться с помощью SMS-сообщений», - отметил гендиректор АрменТел Игорь Климко.
Подключить услугу «SMS лето» можно, позвонив на специальный номер 067420, отправив USSD команду *110*20# или отправив SMS на номер 0674 с текстом 20.
Отключение услуги осуществляется звонком на специальный номер 067421, USSD командой *110*21# или отправкой SMS на номер 0674 с текстом 21.
Стоимость подключения услуги составляет 200 драмов, а ежедневная абонентская плата - 20 драмов. В рамках услуги стоимость первых 20 внутрисетевых SMS в течение дня составляет 0 драмов. Тарификация внутрисетевых сообщений, начиная с 21-го в течение дня, и SMS на другие сети осуществляется в соответствие с тарифным планом абонента.
Услуга доступна абонентам, являющимся физическими лицами всех тарифных планов предоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline, кроме абонентов тарифных планов «Мобильный Интернет».