Երեւան/Մեդիամաքս/. Ավարտվել է Հայաստանի ԶԼՄ-ների միջեւ մինի-ֆուտբոլի «ՎիվաՍել-ՄՏՍ-2011» մրցաշարը:
Մրցաշարի կազմակերպիչն էր Արտասահմանյան թղթակիցների ասոցիացիան, իսկ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը ստանձնել էր մրցաշարի հովանավորությունը:
Արտասահմանյան թղթակիցների ասոցիացիայի թիմը եզրափակիչում 8:5 հաշվով հաղթել է «Երկիր մեդիա» հեռուստաընկերության թիմին: Նախորդ տարվա հաղթողը` «Մեդիամաքս» գործակալության թիմը, երրորդ տեղի համար պայքարում 12:3 խոշոր հաշվով պարտության է մատնել «4-րդ ինքնիշխանություն» թերթի թիմին:
Հաղթող թիմը պարգեւատրվել է «ՎիվաՍել-ՄՏՍ-2011» մեծ գավաթով:
Մեդիամաքս-ը ներկայացնող Արման Ալավերդյանը ու Դավիթ Ալավերդյանը հատուկ մրցանակներ են ստացել`ամենագեղեցիկ գոլ եւ թիմի լավագույն ղեկավար անվանակարգերում:

17:08 | 02.06.11 | News | 3863
Yerevan/Mediamax/. VivaCell-MTS mini-football championship among Armenian media outlets has come to an end. The organizer of the championship was the Armenian Foreign Correspondents Association; VivaCell-MTS was the sponsor.
The team of Armenian Foreign Correspondents Association beat “Yerkir Media” TV 8:5 in the finals. The winner of the last championship Mediamax, took the third place defeating “Chorrord Ishkhanutyun” 12:3.
The winner was awarded VivaCell-MTS Cup, and representatives of Mediamax Arman Alaverdian and David Alaverdian received special prizes in following nominations: “the most beautiful goal” and “the best team captain”.