Երեւան/Մեդիամաքս/. Այսօր «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը իր գլխամասային մասնաշենքում հյուրընկալել էր TV  ideal դպրոցի սաներին:
Դպրոց-ստուդիայի սաների պատրաստած տեսանյութերը  յուրաքանչյուր շաբաթ դիտում եւ քննարկում են մասնագետները: Հերթական թեմա էր հայտարարվել «Կապը եւ սպասարկումը»:
«Մրցույթի մասնակիցները աշխատանքների գերակշիռ մասը նվիրել են ոլորտում առաջատարի դիրք զբաղացնող «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ին` ցանկություն հայտնելով հանդիպել եւ կարծիքներ փոխանակել գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանի հետ: Մասնագիտական հանձնաժողովի կողմից հաղթող ճանաչված հեղինակները խրախուսական նվերներ են ստացել այդ հանդիպման ընթացքում», - Մեդիամաքս-ին հայտնեցին ընկերությունում:
«Ձեզ հաջողվել է բացահայտել, որ ցանկացած ոլորտում զարգացման հիմնական գրավականը առողջ մրցակցությունն է: Նույնքան կարեւոր է գիտակցել նաեւ, որ այդ առաջընթացն ապահովողը` աշխատակիցը, ամենաթանկ կապիտալն է» ,- նշել է «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

17:39 | 31.03.11 | Новости | 3533
Ереван/Медиамакс/. Компания «ВиваСелл-МТС» приняла сегодня в своем головном офисе воспитанников школы TV ideal.
Еженедельно видеоматериалы, подготовленные воспитанниками школы-студии, просматривают и обсуждают специалисты. Очередной темой стала «Связь и обслуживание».
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, большую часть своих работ участники конкурса посвятили занимающей передовые позиции в сфере компании «ВиваСелл-МТС». Они выразили желание встретиться с гендиректором компании Ральфом Йирикяном. Для авторов-победителей были предусмотрены призы со стороны компании.
«Вам удалось выявить, что залогом развития в любой сфере является здоровая конкуренция. Важно осознавать также, что этот прогресс обеспечивает работник - самый ценный капитал любой компании», - сказал на встрече Ральф Йирикян.