«ԱրմենՏել» ընկերության ղեկավար Իգոր Կլիմկոն
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել»-ի մարքեթինգի եւ գովազդի գծով նոր տնօրեն Իգոր Միրոնովը մտադիր է Հայաստանում իրականացնել «ամենահամարձակ մարքեթինգային նախաձեռնություններ»:
Նախկինում Իգոր Միրոնովը եղել է Տաջիկստանի «Տակոմ» (Beeline ապրանքանիշ) ընկերության մարքեթինգի եւ գովազդի գծով տնօրենը:
«Իգորը Beeline-ում աշխատանքային մեծ փորձ ունի: Հենց նրա ղեկավարությամբ 2006թ. սեպտեմբերին Տաջիկստանում գործարկվեց Beeline ապրանքանիշը: Վստահ եմ, որ նրա գիտելիքների շնորհիվ կմշակվեն ու կներդրվեն նոր ծրագրեր կապի միասնական օպերատորի` «ԱրմենՏել» ընկերության ծառայությունների հնարավորությունների հիման վրա»,- ասել է ընկերության ղեկավար Իգոր Կլիմկոն:

09:57 | 24.05.10 | News | 4354
Yerevan/Mediamax/. New Marketing and Advertisement Director of “ArmenTel” Igor Mironov intends to realize “boldest marketing initiatives” in Armenia.
Previously, Igor Mironov was the Marketing and Advertisement Director of “Tacom” (Beeline brand) in Tajikistan.
“Marketing and Advertisement Division is headed by a person with significant work experience in Beeline. Under Igor’s management, in 2006, Beeline trademark was launched in Tajikistan. I am sure that due to his knowledge, new projects will be elaborated and implemented basing on the capacities of the united connection operator – “ArmenTel” company’s services”, Igor Klimko, Head of the company, noted.