«ԱրմենՏել» ընկերության ղեկավար Իգոր Կլիմկոն
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել»-ի մարքեթինգի եւ գովազդի գծով նոր տնօրեն Իգոր Միրոնովը մտադիր է Հայաստանում իրականացնել «ամենահամարձակ մարքեթինգային նախաձեռնություններ»:
Նախկինում Իգոր Միրոնովը եղել է Տաջիկստանի «Տակոմ» (Beeline ապրանքանիշ) ընկերության մարքեթինգի եւ գովազդի գծով տնօրենը:
«Իգորը Beeline-ում աշխատանքային մեծ փորձ ունի: Հենց նրա ղեկավարությամբ 2006թ. սեպտեմբերին Տաջիկստանում գործարկվեց Beeline ապրանքանիշը: Վստահ եմ, որ նրա գիտելիքների շնորհիվ կմշակվեն ու կներդրվեն նոր ծրագրեր կապի միասնական օպերատորի` «ԱրմենՏել» ընկերության ծառայությունների հնարավորությունների հիման վրա»,- ասել է ընկերության ղեկավար Իգոր Կլիմկոն:

09:57 | 24.05.10 | Новости | 4024
Новый директор по маркетингу и рекламе «АрменТел» Игорь Миронов намерен реализовать в Армении «смелые инициативы»
Ереван/Медиамакс/. Новый директор по маркетингу и рекламе «АрменТел» Игорь Миронов намерен реализовать в Армении «самые смелые маркетинговые инициативы».
Ранее Игорь Миронов был директором по маркетингу и рекламе «Таком» (бренд Beeline) в Таджикистане.
«Дирекцию по маркетингу и рекламе возглавил человек с большим опытом работы в Beeline. Именно под руководством Игоря в сентябре 2006 года была запущена торговая марка Beeline в Таджикистане. Я уверен, что благодаря его знаниям,  будут разработаны и внедрены новые проекты на основе возможностей услуг единого оператора связи – компании «АрменТел», - сказал глава компании Игорь Климко.