16:28 | 15.09.09 | Նորություններ | 4183
Երեւան /Մեդիամաքս/. Orange Armenia-ն մտադիր չէ “գնային պատերազմ” վարել բջջային կապի այլ օպերատորների դեմ:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ը, Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան այսօր Երեւանում ասել է, որ “մեր սակագները լավն են լինելու, սակայն մենք մտադիր չենք զբաղվել դեմփինգով”:
Նա տեղեկացրել է, որ տեխնիկական աշխատանքները գրեթե ավարտված են, եւ ներկայումս ընթանում են թեստավորման աշխատանքները: “Ներկայումս անց է կացվում ռոումինգի ծառայության թեստավորում, իսկ Orange Armenia-ի ցանցում առաջին թեստային զանգը կատարվել է հուլիսի երկրորդ կեսին”, - ասել է Բրունո Դյութուան:
Ընկերության ղեկավարը նշել է, որ Orange Armenia-ի ինտերնետային ծառայությունները աչքի են ընկնելու են մատչելիությամբ եւ որակով:

16:28 | 15.09.09 | News | 3275
Yerevan /Mediamax/. Orange Armenia does not intend to carry out a “price war” with other operators of mobile connection.
Mediamax reports that the General Director of Orange Armenia Bruno Duthoit stated in Yerevan today that “our tariffs will be proper, but we do not intend to get involved in dumping”.
He informed that the technical works are practically over and at present, there is network testing in process. “At present, in particular, testing of roaming service is in process and the first test call in Orange Armenia’s network was made in the second half of July”, Bruno Duthoit stated.
Head of the Company informed that internet services of Orange Armenia will stand out by affordability and quality.