16:09 | 26.06.09 | Նորություններ | 3460
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր Ամիրյան 3 հասցեում բացել է բաժանորդների սպասարկման նոր գրասենյակ:
Ինչպես բացման ժամանակ ասել է “ԱրմենՏելի” գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն, Beeline-ը առանձնահատուկ ուշադրություն է դարձնում բաժանորդների սպասարկման որակին: Նա նշել է, որ վերջին ամսվա ընթացքում “ԱրմենՏելը” ՀՀ մայրաքաղաքում եւ մարզերում բացել է վաճառքի եւ բաժանորդների սպասարկման 8 գրասենյակ:
Իգոր Կլիմկոն ասել է, որ ընկերությունը գործադրում է բոլոր ջանքերը, որպեսզի բաժանորդների սպասարկման որակը համապատասխանի առաջատար եվրոպական չափանիշներին:
“ԱրմենՏելի” գլխավոր տնօրենն ասել է, որ ընկերությունում մշակվել է բաժանորդների սպասարկման որակի բարելավման միջոցառումների համախումբ:
Իգոր Կլիմկոն հայտարարել է, որ “ԱրմենՏելի” մյուս կարեւոր խնդիրը բջջային ցանցի ծածկույթի եւ մատուցվող ծառայությունների որակի բարելավումն է:

16:09 | 26.06.09 | News | 3598
Yerevan /Mediamax/. “ArmenTel” Company (Beeline brand) opened a flagship office for customer service at 3 Amiryan Street in the center of Yerevan today.
As the General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated at the opening, Beeline pays special attention to customer service. He noted that within the recent months, “ArmenTel” opened eight sales and customer service offices in the marzes and the capital city.
Igor Klimko stated that the Company makes all efforts for the customer service quality to meet leading European standards.
General Director of “ArmenTel” stated that the company has elaborated a complex of measures to improve the quality of customer service.
Igor Klimko stated that another important task for “ArmenTel” is to improve the quality of mobile network coverage and the services provided.