16:09 | 26.06.09 | Նորություններ | 3460
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր Ամիրյան 3 հասցեում բացել է բաժանորդների սպասարկման նոր գրասենյակ:
Ինչպես բացման ժամանակ ասել է “ԱրմենՏելի” գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն, Beeline-ը առանձնահատուկ ուշադրություն է դարձնում բաժանորդների սպասարկման որակին: Նա նշել է, որ վերջին ամսվա ընթացքում “ԱրմենՏելը” ՀՀ մայրաքաղաքում եւ մարզերում բացել է վաճառքի եւ բաժանորդների սպասարկման 8 գրասենյակ:
Իգոր Կլիմկոն ասել է, որ ընկերությունը գործադրում է բոլոր ջանքերը, որպեսզի բաժանորդների սպասարկման որակը համապատասխանի առաջատար եվրոպական չափանիշներին:
“ԱրմենՏելի” գլխավոր տնօրենն ասել է, որ ընկերությունում մշակվել է բաժանորդների սպասարկման որակի բարելավման միջոցառումների համախումբ:
Իգոր Կլիմկոն հայտարարել է, որ “ԱրմենՏելի” մյուս կարեւոր խնդիրը բջջային ցանցի ծածկույթի եւ մատուցվող ծառայությունների որակի բարելավումն է:

16:09 | 26.06.09 | Новости | 3597
Ереван /Медиамакс/. Компания «АрменТел» (бренд Beeline) открыла сегодня флагманский офис обслуживания абонентов в центре Еревана, по адресу Амиряна, 3.
Как сказал на открытии гендиректор «АрменТел» Игорь Климко, Beeline уделяет повышенное внимание качеству обслуживания абонентов. Он отметил, что за последний месяц «АрменТел» открыл восемь офисов продаж и обслуживания абонентов в марзах и столице.
Игорь Климко сказал, что компания прилагает все усилия, чтобы качество обслуживания абонентов соответствовало ведущим европейским стандартам.
Гендиректор «АрменТел» сказал, что в компании разработан комплекс мероприятий по улучшению качества обслуживания абонентов.
Игорь Климко заявил, что другой важной задачей «АрменТел» является улучшение качества покрытия сотовой сети и предоставляемых услуг.