16:56 | 09.04.09 | Նորություններ | 4831
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Սինոփսիս Արմենիա” ընկերությունը մշակել է միկրոէլեկտրոնային արտադրանքի թեստավորման ռազմավարական Yield Explorer ապրանքատեսակը:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄՍՔՍ գործակալությունը, “Սինոփսիս Արմենիա” ՓԲԸ գործադիր տնօրեն Ռիչ Գոլդմանն այսօր ասել է, որ Yield Explorer-ը գերժամանակակից ինտեգրալային միկրոսխեմաների թողարկման կառավարման ծրագրային միջոց է:
“Ավանդական միջոցների համեմատ Yield Explorer-ը մի քանի անգամ արագացնում է նոր արտադրանքի թերությունների շտկման ժամանակը` կապ հաստատելով նախագծման, արտադրության եւ թեստավորման միջեւ”,- ասել է Ռիչ Գոլդմանը:

16:56 | 09.04.09 | Новости | 5159
Ереван /Медиамакс/. Компания «Синопсис Армения» разработала стратегический продукт по тестированию микроэлектронной продукции Yield Explorer.
Как сообщает агентство Медиамакс, генеральный исполнительный директор ЗАО «Синопсис Армения» Рич Голдман сказал сегодня, что Yield Explorer является программным средством управления выпуска сверхсовременных интегральных микросхем.
«По сравнению с традиционными средствами, Yield Explorer в несколько раз ускоряет время устранения ошибок новой продукции, устанавливая связь между проектированием, производством и тестированием», - сказал Рич Голдман.