12:29 | 18.09.18 | Նորություններ | 7313
«Մեր «Սմարթ» փաթեթները գործարկումից հետո շատ արագ մեծ տարածում ստացան բաժանորդների շրջանում, ինչը զարմանալի չէ։ Դրանք իսկապես շատ պարզ են ու հարմար, եւ լիարժեք ծառայություններ են ապահովում։ Իսկ այժմ «Սմարթ» փաթեթները դարձան էլ ավելի հասանելի, եւ մի քանի տարբերակներից Ձեր համար առավել հարմարն ընտրելը լրացուցիչ ծախսեր այլեւս չի պահանջելու»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Սմարթ» սակագնային փաթեթները՝ կախված ամսավճարի չափից, ներառում են անվճար րոպեներ Beeline ցանցի ներսում եւ ցանցից դուրս (այդ թվում` ԱՄՆ ու Կանադա), ինչպես նաեւ գերարագ ինտերնետ` մինչեւ 12000 ՄԲ ծավալով։ Այսօր շուկայում գործում է 7 տեսակի «Սմարթ» սակագնային փաթեթ, որոնց ամսավճարը սկսվում է 990-ից (մարզային) դրամից, իսկ առավելագույն փաթեթի ամսավճարը կազմում է 7500 դրամ։
Նախընտրելի «Սմարթ» փաթեթին անցնելու համար բաժանորդի հաշվին պետք է լինի տվյալ փաթեթի ամսավճարի չափով գումար եւ եւս 200 դրամ, որը կմնա բաժանորդի հաշվին։
«Սմարթ» փաթեթների ներսում դեպի ավելի բարձր ամսավճար ունեցող փաթեթին անցումը նույնպես անվճար է։
Հիշեցնենք, որ մինչեւ 2018թ.դեկտեմբերի 31-ը «Սմարթ 3500» եւ ավելի բարձր ամսավճարով «Սմարթ» փաթեթներում բաժանորդները կարող են ներառված 10 000 ներցանցային րոպեների շրջանակում նաեւ զանգեր կատարել դեպի Ռուսաստանի Beeline-ի ցանց։

12:29 | 18.09.18 | News | 8297
“Unsurprisingly, our Smart packages became very popular soon after we launched them. They are indeed very simple and convenient and they provide our subscribers with the full spectrum of services. Now we increase their availability: we will no longer charge subscribers for switching to a Smart package which they find suits their needs perfectly,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
Smart tariff plans include (depending on the monthly fee) free minutes within and outside Beeline network (to USA and Canada as well) and super fast internet of up to 12,000MB. Beeline currently offers seven Smart packages, with monthly fees of AMD 990 (“Marzayin” package) to AMD 7500.
In order to switch to a Smart package, the subscriber needs to have the sum equivalent to the given package’s monthly fee on their balance and additional AMD 200 that will remain there.
The transition to a Smart package with higher monthly fee is also free.
It should be noted that subscribers of Smart 3500 and other Smart packages with higher fee can use the included 10,000 free minutes for calls to Beeline Russia until December 31, 2018.