13:23 | 08.06.18 | Նորություններ | 12110
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը ներկայացնում է օրական 1 ԳԲ գերարագ ինտերնետ առաջարկող Data օրական կանխավճարային փաթեթը:
Այն թույլ է տալիս ինտերնետը միացնել միայն այն օրերին, երբ անհրաժեշտ է՝ վերահսկելով ինտերնետի օրական ծախսերը:
Ծառայությունն ակտիվացնելու համար բավական է միացնել մոդեմի կամ պլանշետի ինտերնետը:
1 ԳԲ գերարագ ինտերնետի oրական ակտիվացման գինը 200 դրամ է: Ծառայության ակտիվացման գումարը գանձվում է փաթեթն ակտիվացնելու պահին:
«Ամռան ամիսները զբոսաշրջության ակտիվ ժամանակահատված են Հայաստանի համար, եւ Data օրական ծառայությունը ստեղծվել է՝ հաշվի առնելով թե՛ Հայաստան այցելող զբոսաշրջիկների, եւ թե՛ շրջագայող մեր հայրենակիցների հաղորդակցության կարիքները: Այսինքն ճամփորդելիս՝ կարող եք ձեզ հետ վերցնել մոդեմը կամ պլանշետը եւ Data օրական կանխավճարային փաթեթի շնորհիվ օգտվել բարձր արագությամբ ինտերնետից, ե՞րբ եւ որտե՞ղ ցանկանում եք»,- նշել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

13:23 | 08.06.18 | Новости | 13352
ВиваСелл-МТС представила сегодня ежедневный предоплатный пакет Data, предлагающий 1 ГБ сверхскоростного интернета на каждый день.
Он позволит подключать интернет только в те дни, когда есть необходимость, контролируя ежедневные траты на интернет.
Для активации услуги достаточно включить интернет на модеме или планшете.
Цена за ежедневную активацию 1 ГБ сверхскоростного интернета составляет 200 драмов. Сумма за активацию услуги взимается в момент подключения к пакету.
«Летние месяцы – это активный период для туризма в Армении, и ежедневная услуга Data была создана с учетом потребностей в коммуникации как среди прибывающих в Армению туристов, так и наших путешествующих соотечественников. Это значит, что, путешествуя, вы можете взять с собой модем или планшет и, благодаря ежедневному предоплатному пакету Data, пользоваться сверхскоростным интернетом когда и где захотите»,- отметил генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.