17:16 | 03.05.18 | Նորություններ | 18053
Beeline-ը հայտարարում է մինչեւ մայիսի 31-ը ներառյալ բջջային բաժանորդների համար ինտերնետի ծավալների կրկնապատկման մասին:
Մայիսի 3-ից «Մեգա» օրական բջջային ինտերնետ ծառայության, Giga ամսական ինտերնետ ծառայության եւ Smart, Neo, Neo Max, Quatro սակագնային պլանների բաժանորդները կստանան ինտերնետի կրկնապատիկ ծավալ:
«Beeline-ի առաքելությունը Հայաստանում հաճախորդների եւ ամբողջ երկրի համար հուսալի եւ որակյալ կապի ապահովումն է: Բջջային ինտերնետը ժամանակակից հաղորդակցության անբաժանելի մասն է, եւ վերջին շաբաթների ընթացքում դրա օգտագործումը մեր հաճախորդների կողմից զգալիորեն մեծացել է: Շատ բաժանորդներ նույնիսկ հասցրել են սպառել իրենց ինտերնետ փաթեթները: Beeline-ը սիրում է իր բաժանորդներին եւ ուրախ է տեղեկացնել, որ այս ամսվա ընթացքում նրանց տրամադրվող շարժական ինտերնետի ծավալները կրկնապատկվելու են», - ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

17:16 | 03.05.18 | Новости | 17225
Beeline объявляет об увеличении объемов интернета для абонентов мобильной связи до 31 мая включительно.
С 3 мая пользователи ежедневной услуги мобильного интернета Mega, ежемесячной интернет услуги Giga, а также абоненты тарифных планов Smart, Neo, Neo Max, Quatro, получат удвоенный объем интернета.
«Миссия Beeline в Армении – обеспечивать надежную и качественную связь для клиентов и всей страны. Мобильный интернет – неотъемлемая часть современных коммуникаций, и его использование нашими клиентами за последние недели сильно возросло. Многие абоненты даже успели исчерпать свои интернет пакеты. Beeline любит клиентов и рад сообщить, что предоставит им удвоенный объем мобильного интернета в этом месяце», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.