14:50 | 13.03.18 | Նորություններ | 23136
Հայաստանի եւ միջազգային փորձագետների անցած ճանապարհն ուսումնասիրող ուսանողներն ապագայում կարող են սեփական բիզնեսը ստեղծել կամ զբաղվել մենեջմենթով:
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանի հետ հանդիպման ընթացքում, ուսանողներն ստացել են իրենց հետաքրքրող հարցերի պատասխանը, ծանոթացել ընկերության կառավարման մշակույթին, նորարարությունների խթանման մարքեթինգային քայլերին եւ շարունակաբար ներդրվող տեխնոլոգիաներին:
«Բիզնեսի հաջողությունն սկսվում է կառավարման մոդելի ընտրությունից: Կարեւոր են ոչ միայն նոր գաղափարները, մարքեթինգային ճկուն լուծումները, ճիշտ հաշվարկները, ռիսկերն ու հաջողությունները կանխատեսելն ու վերլուծելը, այլեւ պատասխանատու մոտեցումն ու սպասարկման քաղաքակիրթ մշակույթը: Մրցակցային մեր առավելությունն այդ ամենի հանրագումարի արդյունք է»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

14:50 | 13.03.18 | Новости | 23456
Изучив пройденный путь армянских и международных экспертов, участники проекта смогут в будущем открыть собственный бизнес или заняться менеджментом.
На встрече с генеральным директором ВиваСелл-МТС Ральфом Йирикяном студенты получили ответы на интересующие вопросы, ознакомились с культурной управления компании, маркетинговыми ходами для стимулирования инноваций и постоянно внедряемыми технологиями.
«Успех бизнеса начинается с выбора модели управления. Важны не только идеи, гибкие маркетинговые решения, верные расчеты, прогнозирование и анализ рисков и успехов, но и ответственный подход и цивилизованная культура обслуживания. Наше конкурентное преимущество является совокупностью всего вышеперечисленного»,- отметил генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.