16:37 | 20.12.17 | Նորություններ | 24521
Beeline-ն անցկացրել է այս տարվա խոշորագույն «Հաճախորդի օրը», որի շրջանակում ընկերության ղեկավար կազմը 3 օր աշխատել է հաճախորդների հետ վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում։
Միջոցառումը ներառել է Հայաստանում Beeline-ի գրեթե բոլոր վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակները, որտեղ հաճախորդների հետ աշխատել են  ընկերության ավելի քան 120 մենեջերներ եւ աշխատակիցներ։
«Այս նախագիծը, որը մենք անվանում ենք «Հաճախորդի օր», սիրված եւ սպասված է ոչ միայն հաճախորդների, այլեւ մեր աշխատակիցների կողմից։ Պատճառը հաճախորդների հետ անձամբ շփվելու, հուզող հարցերի պատասխաններ լսելու, առաջարկներ անելու եւ հետադարձ կապ ստանալու հնարավորությունն է։ Նշեմ, որ հաճախորդների արդիական առաջարկներն ու ցանկությունները հնարավորինս արագ իրականացվում են, քանի որ շատ աշխատակիցներ միջոցառումից հետո հանդես են գալիս համապատասխան նախաձեռնություններով»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Բացի եռամսյակը մեկ անցկացվող հաճախորդների օրերից, հետադարձ կապ ստանալու համար հաճախորդներին առաջարկվում է իրենց մեկնաբանություններն ու գնահատականները թողնել ընկերության գրասենյակ կամ սպասարկման կենտրոն դիմելուց հետո։ Անցած տարվա ընթացքում Beeline-ը ստացել եւ մշակել է ավելի քան 130 000 դիմում։

16:37 | 20.12.17 | Новости | 23636
В Beeline прошел крупнейший в текущем году «День Клиента». Мероприятие, в рамках которого руководящий состав компании работает с клиентами в офисах продаж и обслуживания, продлилось три дня.
В общей сложности с клиентами за это время поработали более 120 менеджеров и сотрудников компании, а мероприятие охватило практически все офисы продаж и обслуживания Beeline в Армении.
«Проект, который мы назвали «Днем Клиента», стал очень популярным и ожидаемым не только среди клиентов, но и среди наших сотрудников. Причина – возможность лично пообщаться, из первых рук услышать ответы на волнующие вопросы, предложить идеи и получить обратную связь. Отмечу, что актуальные предложения и пожелания клиентов реализуются максимально быстро, так как многие сотрудники после мероприятия сами проявляют инициативность», - сказал Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Кроме проекта «День Клиента», который проводится ежеквартально, для сбора обратной связи компания предлагает абонентам оставить свой отзыв или оценку после обращения в офис или колл-центр компании. Этим способом за прошлый год Beeline получил и обработал более 130 000 обращений.