Beeline-ը՝ Յունիբանկի հետ համագործակցության շրջանակում, գործարկել է կապի ծառայությունների հետ տրամադրվող հեռախոսների տարաժամկետ վճարման պայմանով վաճառք՝ առանց տոկոսների եւ միջնորդավճարների։
Սմարթֆոնները կարելի է ձեռք բերել Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում տարաժամկետ վճարման պայմանով՝ «Սմարթ» (2500-ից մինչեւ 7500 դրամ) հետվճարային սակագնային փաթեթներից որեւէ մեկի հետ միասին՝ կախված հեռախոսի տեսակից։
Առաջարկի շրջանակում բաժանորդները չեն վճարելու տոկոսներ եւ հավելավճարներ, իսկ գործարքը ձեւակերպվելու է անմիաջպես Beeline-ի գրասենյակում։ Ապառիկը կարելի է ձեւակերպել 12, 18 եւ 24 ամսով, իսկ վճարումները կատարել բոլոր վճարային տարբերակներով, մասնավորապես՝ Beeline գրասենյակներում, տերմինալներով, բանկերում եւ առցանց:
«Մենք մշտապես ձգտում ենք հնարավորինս հասանելի եւ պարզ դարձնել մեր ծառայությունները, եւ այդ համատեքստում այս առաջարկն ունի իր կարեւոր տեղը։ Նախ, այն թույլ է տալիս շատ արագ ձեւակերպել ապառիկը Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներից մեկում, եւ բացի այդ հաճախորդը միաժամանակ ստանում է բջջային ծառայությունների փաթեթ։ Կարծում եմ, լավ է վճարել ծառայությունների, այլ ոչ թե տոկոսների համար։ Իսկ վճարումների կատարման տարբերակների մեծ ընտրությունը ողջ գործընթացը դարձնում է էլ ավելի հեշտ եւ հարմար»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Առաջարկը տարածվում է սմարթֆոնների այն մոդելների վրա, որոնց արժեքը սկսվում է նվազագունը 100 000 դրամից, առավելագունը՝ 550 000 դրամ:

В рамках сотрудничества с Юнибанком компания Beeline начала продажу мобильных телефонов  в рассрочку, без процентов и комиссий.
Смартфоны можно приобрести в офисах продаж и обслуживания Beeline с условием оплаты в рассрочку, вместе с одним из постоплатных тарифных пакетов «Смарт» (от 2500 до 7500 драмов), в зависимости от телефона.
В рамках предложения абоненты не будут платить за проценты и бонусы, а сделка будет оформлена непосредственно в офисе Beeline. Кредит можно оформить сроком на 12, 18 и 24 месяца, а платежи осуществлять по всем вариантам оплаты, в частности в офисах Beeline, в банках, через терминалы и онлайн.
«Мы всегда стремимся сделать наши услуги как можно проще и доступнее, и в этом контексте данное предложение занимает свое важное место. Во-первых, оно позволяет очень быстро оформить кредит в одном из офисов продаж и обслуживания Beeline. Кроме того, абонент одновременно получает пакет мобильных услуг. На мой взгляд, лучше платить за услуги, а не за проценты. А широкий выбор способов оплаты делает весь процесс проще и удобнее»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Предложение распространяется на все модели смартфонов, минимальная стоимость которых составляет 100 000 драмов, а максимальная – 550 000 драмов.