15:09 | 09.11.16 | Նորություններ | 13439
Պլատինե եւ ոսկե հեռախոսահամարները հնարավոր է ձեռք բերել անվճար՝ միայն Ucom-ի Ունիվերսալ սակագնային պլաններից մեկին 12 կամ 24 ամսով բաժանորդագրվելու պարագայում: Ունիվերսալ հետվճարային սակագնային պլանների բաժանորդները գեղեցիկ հեռախոսահամարից բացի, ամեն ամիս կստանան րոպեներ դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ եւ Կանադա զանգելու համար, շատ մեգաբայթեր՝ շարժական ինտերնետից օգտվելու ու շատ SMS-ներ՝ տեղական բոլոր համարներին ուղարկելու համար:
Օրեր առաջ կայացած էլէկտրոնային աճուրդի արդյունքում վաճառվել է նոր՝ 044 կոդով սկսվող թվով 33 հատուկ հեռախոսահամար:
«044 կոդով սկսվող հատուկ հեռախոսահամարների աճուրդից հետո այս պահի դրությամբ 044.ucom.am կայքում արտացոլված է 104 մլն 900 հազար դրամ կազմող ընդհանուր թիվը: Մենք նախատեսել ենք, որ ամբողջ հասույթը պետք է տրամադրվի Ucom Հիմնադրամին՝ բարեգործական ծրագրեր իրականացնելու համար: Այս գումարը թույլ կտա շատ կարեւոր նախագծեր իրականացնել կրթության եւ առողջապահության ոլորտներում, ինչպես նաեւ շարունակել ինժեներական լաբորատորիաների բացման շքերթը»,- ասել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը:

15:09 | 09.11.16 | Новости | 13776
Платиновые и золотые телефонные номера возможно приобрести бесплатно, исключительно при условии подписки на один из тарифных планов Ucom Универсальный сроком на 12 или 24 месяца.
Помимо красивого номера, абоненты постоплатных тарифных планов Универсальный ежемесячно будут получать множество минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду, множество мегабайтов для доступа в мобильный интернет и множество SMS-сообщений для отправки на все местные номера.
На днях состоялся электронный аукцион, в результате которого было распродано 33 специальных номера с новым кодом.
«По результатам аукциона для специальных номеров с кодом 044, на данный момент на сайте 044.ucom.am отображена общая цифра в 104 млн 900 тысяч драмов. Мы намерены передать весь доход с аукциона Фонду Ucom для реализации благотворительных проектов. Эта сумма позволит дать жизнь множеству проектов в области образования и здравоохранения, а также продолжить парад открытия инженерных лабораторий»,- отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.