Մինչեւ դեկտեմբերի 1-ը ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի «Հատուկ» սակագնային պլանին բաժանորդագրվելու դեպքում՝ 2500 դրամ ամսավճարի դիմաց կարելի է ստանալ 1500 րոպե ներցանցային խոսելաժամանակ, դեպի ՀՀ բջջային ցանցեր 150 SMS հաղորդագրություն ուղարկելու հնարավորություն եւ 500 ՄԲ ինտերնետ:
«Խոսում է քաղաքը» հետվճարային սակագնային պլանի շրջանակում «Հատուկ» փաթեթի բաժանորդները եւս, բացի ներառված խոսելաժամանակից եւ SMS հաղորդագրություններ ուղարկելու հնարավորությունից, այժմ կստանան 500 ՄԲ ինտերնետ՝ միեւնույն 2500 դրամ ամսավճարի դիմաց:
«Հաշվի առնելով բջջային ինտերնետի` օրեցօր աճող պահանջարկը` ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը շարունակում է ընդլայնել բջջային ինտերնետ ծառայությունների շարքը, այս անգամ ընկերության հետվճարային բաժանորդներին առաջարկելով իրենց կարիքներին առավելագույնս հարմարեցված տարբերակ` խոսելաժամանակ, կարճ հաղորդագրություններ ուղարկելու հնարավորություն, եւ արդեն նաեւ ինտերնետ, եւ այս ամենը` մատչելի ամսավճարի դիմաց»,- ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ում տեղեկացրել են, որ այսուհետեւ «Խոսում է քաղաքը» հետվճարային սականգային պլանի բաժանորդներին առաջարկվող «Հատուկ» փաթեթը վերափոխվում է առանձին սակագնային պլանի եւ կգործի «Խոսում է քաղաքը» սակագնային պլանի շրջանակից դուրս:

14:47 | 06.08.15 | Новости | 4820
В случае подписки на тарифный план «Особый» ВиваСелл-МТС до 1 декабря за ежемесячную плату в размере 2500 драмов будет предоставлят абонентам 1500 минут разговоров внутри сети, возможность отправлять 150 СМС-сообщений на армянские мобильные сети и 500 Мб интернета.
В рамках постоплатного тарифного плана «Говорит город» абоненты пакета «Особый» помимо включенных минут на разговоры и СМС-сообщений будут получать также 500 Мб интернета без дополнительной оплаты.
«Учитывая растущий день ото дня спрос на мобильный интернет, ВиваСелл-МТС продолжает расширять линейку мобильных интернет-услуг, на этот раз предлагая постоплатным абонентам компании наиболее удобный вариант: минуты разговоров, СМС-сообщения, а теперь и интернет. И все это – за доступную плату», - сказал гендиректор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.
В ВиваСелл-МТС сообщают, что отныне пакет «Особый», предлагаемый абонентам постоплатного тарифного плана «Говорит город», стал самостоятельным тарифным планом и теперь действует вне тарифного плана «Говорит город».