18:09 | 01.06.15 | Նորություններ | 4966
Այսուհետ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի «ՄՏՍ կոնեկտ 256» ինտերնետային սակագնային պլանին 12 ամսով բաժանորդագրվելիս եւս կարելի է «Skype» ծառայությունից օգտվել հատուկ պայմաններով.
օգտագործել գերարագ ինտերնետ՝ պահպանելով սակագնային պլանում ներառված գերարագ ինտերնետ-փաթեթի ծավալը եւ շարունակելով օգտվել ինտերնետից բարձր արագությամբ՝ փաթեթի գերարագ ինտերնետը սպառելուց հետո:
«Skype» ծառայության ակտիվացման արժեքը կազմում է ամսական 500 դրամ:
Սակագնային պլանին 12 ամսով բաժանորդագրվելիս մինչեւ 42,2 Մբիթ/վրկ արագություն ապահովող եւ Skype ծառայությունից օգտվելու համար օպտիմացված «ՄՏՍ կոնեկտ E3351» USB մոդեմը տրամադրվում է անվճար:
Առաջարկվող սակագնային պլանին անժամկետ բաժանորդագրվելու դեպքում USB մոդեմի արժեքն այժմ 18 000 դրամ է:
«Շուկայի տարբեր հատվածների կարիքներից ելնելով՝ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը լայնաշերտ ինտերնետ հասանելիության մշտապես նոր հնարավորություններ է առաջարկում իր բաժանորդներին՝ առավել մատչելի պայմաններով եւ առավել բարձր արագությամբ»,-նշել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
«Հաշվի առնելով տվյալների անլար փոխանցման ծավալների եւ արագության աճող պահանջարկը՝ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը կշարունակի ներկայացնել նոր սակագնային պլաններ եւ անլար սարքեր՝ նպատակ ունենալով իր բաժանորդների համար ապահովել տվյալների փոխանցման ծառայություններից օգտվելու առավել հարմարավետ պայմաններ: Զուգահեռաբար, ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը կշարունակի երրորդ սերնդի ցանցի ընդլայնումը», - ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

18:09 | 01.06.15 | Новости | 4982
Отныне оформив подписку на тарифный план интернет-подключения «МТС-Коннект 256», абоненты смогут пользоваться услугой Skype на специальных условиях: использовать сверхскоростной интернет, сохраняя включенный в пакет объем интернет-пакета и продолжать пользоваться сверхскоростным интернетом и после превышения объема, предусмотренного пакетом.
Стоимость подключения услуги Skype – 500 драмов в месяц.
При подключении сроком на 12 месяцев, предоставляющей абонентам интернет со скоростью 42,2 Мбит/с., оптимизированный для пользования Skype USB-модем «МТС-Коннект E3351» будет предоставляться бесплатно.
В случае подключении услуги без фиксированного срока стоимость USB-модема составит 18 000 драмов.
«Исходя из потребностей разных сегментов рынка, ВиваСелл-МТС предлагает своим абонентам новые возможности доступа к широкополосному интернету с более высокой скоростью и на более доступных условиях», - отметил гендиректор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.
«Учитывая растущие требования к объемам и скорости беспроводной передачи данных, ВиваСелл-МТС продолжит представлять новые тарифные планы и беспроводные устройства, чтобы обеспечить своим абонентам максимально комфортные условия использования услуг передачи данных. Вместе с этим ВиваСелл-МТС продолжит расширение сети третьего поколения», - сказал Ральф Йирикян.