14:11 | 21.04.15 | Նորություններ | 5627
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը դասախոսություն է կարդացել Երեւանի Վ. Բրյուսովի անվան պետական լեզվահասարակագիտական hամալսարանում` «Բիզնես, որն ունի առաքելություն» ծրագրի շրջանակում:
Ռալֆ Յիրիկյանը ուսանողներին ներկայացրել է ընկերության բիզնեսի զարգացման հաջողակ ռազմավարության, բջջային ցանցի տեխնիկական զարգացման, մարքեթինգային ռազմավարության եւ ընկերության կորպորատիվ պատասխանատվության օրակարգին առնչվող թեմաները:
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրենը ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի օրինակով փաստել է, թե որքան կարեւոր է երիտասարդ մասնագետների դերը ցանկացած կազմակերպության զարգացման եւ հաջողելու գործում:
«Մարդիկ ցանկացած կոմերցիոն կազմակերպության ամենամեծ հարստությունն են: Առանց որակյալ մասնագետների՝ անհնար է բջջային կապի որակյալ ծառայությունների մատուցումը: ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ն իր գործառնական գործունեության առաջին իսկ օրվանից աշխատանքի է հրավիրել նորավարտ ուսանողների` նրանց հնարավորություն տալով սկսել կարիերան եւ ձեռք բերել անհրաժեշտ փորձը զրոյից` սկսելով աշխատանքը համաշխարհային տնտեսության ամենաարագ զարգացող ճյուղերից մեկի` հեռահաղորդակցության ոլորտում»,- ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

14:11 | 21.04.15 | Новости | 5909
Генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян выступил с лекцией по теме «Бизнес, у которого есть миссия» в Ереванском государственном лингвистическом университете им. Брюсова.
Ральф Йирикян представил студентам вопросы, касающиеся успешной стратегии бизнес-развития компании, технического оснащения мобильной сети, маркетинговой стратегии и корпоративной ответственности компании.
Генеральный директор ВиваСелл-МТС на примере компании показал, насколько важна роль молодых специалистов в развитии и успехе любой компании.
«Люди являются наибольшим богатством любой коммерческой организации. Без качественных специалистов невозможно предоставлять качественные услуги мобильной связи. ВиваСелл-МТС с первого же дня своей практической деятельности приглашал на работу молодых специалистов, предоставляя им возможность начать карьеру и приобрести опыт с нуля, начав работать в одной из наиболее быстро растущих отраслей всемирной экономики – в области телекоммуникаций», - сказал Ральф Йирикян.