11:56 | 10.04.15 | Նորություններ | 4297
Սմարթֆոնը կարելի է ձեռք բերել Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում՝ 33 900 դրամով: Սմարթֆոնի գնորդներին երկու ամիս ժամկետով տրամադրվում է Beeline Premium անսահմանափակ ինտերնետի հնարավորություն՝ 512 կբ/վրկ արագությամբ:
Սմարթֆոնը ձեռք բերած առաջին հարյուր գնորդներն անվճար ստացել են Beeline «գեղեցիկ» համարներ: Ապրիլի 6-ին՝ ժամը 20:00-22:00-ը, խաղարկվել է նաեւ մրցանակ այն գնորդների միջեւ, որոնք գնում են կատարել «Հյուսիսային պողոտա» վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում։ Շահող մասնակիցը ստացել է Beeline Smart սմարթֆոն եւ մեկ տարի ժամկետով անվճար բաժանորդագրություն Beeline անսահմանափակ ինտերնետին:
«Նախորդ տարվա դեկտեմբերին Beeline Smart սմարթֆոնը Հայաստանում ամենավաճառվող սմարթֆոնների ցանկում զբաղեցրեց առաջին հորիզոնականը` երկու անգամ գերազանցելով մոտակա մրցակցին: Սմարթֆոնների նոր խմբաքանակի վաճառքների մեկնարկի մասին մենք հայտարարել ենք ավելի վաղ, եւ, ինչպես տեսնում եք, այն նախկինի նման մեծ պահանջարկ ունի: Սա պայմանավորված է սմարթֆոնի գերազանց հատկանիշներով, գրավիչ ձեւավորմամբ, մատչելի գնով եւ անվճար ինտերնետով, որը մենք տրամադրում ենք բոլոր գնորդներին: Մենք խորհուրդ ենք տալիս Beeline Smart սմարթֆոնը որպես արդյունավետ ու մատչելի լուծում, որը բաժանորդներին հնարավորություն կտա օգտվել մեր պարզ եւ հարմար ծառայությունների ամենալայն շրջանակից»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Անսահմանափակ Ինտերնետ Premium» (Պրեմիում) ծառայության գործողության ժամկետը կարելի է ստուգել` ուղարկելով *118# հրահանգը:

Beeline Smart phones are again in sales.
The smartphone can be purchased at AMD 33 900 from Beeline sales and service offices. Those purchasing the phone will get Beeline Premium unlimited Internet with 512 Kbps speed.
The first 100 customers buying the smartphone received Beeline beautiful numbers. Also, from 8 pm to 10 pm, April 6, a prize was drawn among those who got the phone from the sales and service office on Northern Avenue. The winner received Beeline Smart phone and free one-year subscription to Beeline unlimited Internet.
“Last December Beeline Smart phone was the most sold smartphone in Armenia, it was twice the number of its nearest “competitor.” We had announced the sales of the new batch of these smartphones much earlier and as you can see, it has as high demand as the previous one. It is accounted by the smartphone’s excellent features, attractive design, affordable price and the free Internet we provide for all our subscribers purchasing the phone. We recommend Beeline Smart as an effective and affordable solution enabling subscribers to use the broad spectrum of our simple and convenient services,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
Subscribers can check the validity period of “Unlimited Premium Internet” service sending *118# request.