11:56 | 10.04.15 | Նորություններ | 4297
Սմարթֆոնը կարելի է ձեռք բերել Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում՝ 33 900 դրամով: Սմարթֆոնի գնորդներին երկու ամիս ժամկետով տրամադրվում է Beeline Premium անսահմանափակ ինտերնետի հնարավորություն՝ 512 կբ/վրկ արագությամբ:
Սմարթֆոնը ձեռք բերած առաջին հարյուր գնորդներն անվճար ստացել են Beeline «գեղեցիկ» համարներ: Ապրիլի 6-ին՝ ժամը 20:00-22:00-ը, խաղարկվել է նաեւ մրցանակ այն գնորդների միջեւ, որոնք գնում են կատարել «Հյուսիսային պողոտա» վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում։ Շահող մասնակիցը ստացել է Beeline Smart սմարթֆոն եւ մեկ տարի ժամկետով անվճար բաժանորդագրություն Beeline անսահմանափակ ինտերնետին:
«Նախորդ տարվա դեկտեմբերին Beeline Smart սմարթֆոնը Հայաստանում ամենավաճառվող սմարթֆոնների ցանկում զբաղեցրեց առաջին հորիզոնականը` երկու անգամ գերազանցելով մոտակա մրցակցին: Սմարթֆոնների նոր խմբաքանակի վաճառքների մեկնարկի մասին մենք հայտարարել ենք ավելի վաղ, եւ, ինչպես տեսնում եք, այն նախկինի նման մեծ պահանջարկ ունի: Սա պայմանավորված է սմարթֆոնի գերազանց հատկանիշներով, գրավիչ ձեւավորմամբ, մատչելի գնով եւ անվճար ինտերնետով, որը մենք տրամադրում ենք բոլոր գնորդներին: Մենք խորհուրդ ենք տալիս Beeline Smart սմարթֆոնը որպես արդյունավետ ու մատչելի լուծում, որը բաժանորդներին հնարավորություն կտա օգտվել մեր պարզ եւ հարմար ծառայությունների ամենալայն շրջանակից»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Անսահմանափակ Ինտերնետ Premium» (Պրեմիում) ծառայության գործողության ժամկետը կարելի է ստուգել` ուղարկելով *118# հրահանգը:

11:56 | 10.04.15 | Новости | 4292
Приобрести смартфон можно в офисах продаж и обслуживания компании по цене 33900 драмов. Покупателям смартфона предоставляется возможность подключение к безлимитному интернету Premium со скоростью до 512 Кб/с на 2 месяца.
Первые сто покупателей, которые приобрели смартфон, бесплатно получили «красивые» номера Beeline. Среди покупателей, которые совершили свою покупку 6-ого апреля в офисе продаж «Северный Проспект» с 20:00-22:00 также был разыгран приз – смартфон Beeline Smart с бесплатной подпиской к безлимитному интернету Premium сроком на один год.
«В декабре прошлого года смартфон Beeline Smart с двойным отрывом от ближайшего конкурента, занял первое место в списке самых продаваемых смартфонов в Армении. О начале продаж новой партии смартфонов мы объявили заранее и, как видите, он по-прежнему пользуется большой популярностью. Это обусловлено отличными характеристиками смартфона, его привлекательным и современным дизайном, доступной ценой и бесплатным интернетом, который мы предоставляем всем покупателям. Мы рекомендуем смартфон Beeline Smart как производительное и недорогое решение, которое позволит нашим абонентам пользоваться самым широким спектром наших простых и удобных услуг», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Срок действия услуги «Безлимитный Интернет Premium» (Премиум) можно проверить, отправив запрос *118#.