Այսօր Երեւանում եւ խոշոր մարզկենտրոններում գտնվող Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում ընկերության աշխատակիցները շնորհավորել են կանանց եւ աղջիկներին Մայրության եւ գեղեցկության տոնի առթիվ:
Գրասենյակ այցելած գեղեցիկ սեռի ներկայացուցիչները ստացել են ծաղիկներ եւ նվերներ:
Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր Տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը կանանց եւ աղջիկների տոնը շնորհավորել է Ամիրյան հասցեում գտնվող Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում։
«Սրտանց շնորհավորում եմ բոլոր կանանց ու աղջիկներին այս հիասքանչ տոնի կապակցությամբ: Թող որ այսօրվա տոնական տրամադրությունը մշտապես ուղեկից լինի ձեզ` պարգեւելով բազում անմոռանալի ակնթարթներ եւ դարձնելով կյանքն ավելի լավը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

16:02 | 07.04.15 | Новости | 4586
Сегодня во всех ереванских и крупных региональных офисах продаж и обслуживания Beeline сотрудники компании поздравляют женщин и девушек с праздником Материнства и красоты. Представители прекрасного пола получают от Beeline цветы и подарки.
Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин поздравил женщин и девушек с праздником Материнства и красоты у офиса Beeline на улице Амиряна.
«Сердечно поздравляю всех женщин и девушек с этим чудесным праздником. Пусть сегодняшнее праздничное настроение всегда сопутствует вам, даря множество незабываемых и радостных мгновений и делая вашу жизнь лучше», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.