16:10 | 23.03.15 | Նորություններ | 4291
Մասնավորապես, Երեւան քաղաքի կենտրոնական հատվածում` Կոմիտասի պողոտայում եւ Նորք-Մարաշ վարչական շրջաններում, տեղադրվել են երկրորդ եւ երրորդ սերնդի  նոր բազային կայաններ եւ ցանցի ազդանշանի ուժեղացուցիչներ:
«Beeline-ի բջջային բաժանորդների քանակն աճում է՝ հետեւաբար ավելանում է նաեւ բջջային ինտերնետից օգտագործողների թիվը: Մենք շնորհակալ ենք բոլոր այն մարդկանց, ովքեր օգտվում են Beeline-ի ծառայություններից։ Հավատացնում եմ, որ մենք շարունակաբար բարելավելու ենք սպասարկման որակն ու կապի ծածկույթը, որպեսզի մեր բաժանորդները կարողանան հեշտությամբ օգտվել Beeline-ի պարզ եւ հարմար ծառայություններից»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Ընկերությունում նշել են, որ 2014թ. Beeline-ը Հայաստանում ռեկորդային թվով GSM եւ 3G ցանցերի բազային կայաններ է տեղադրել:

16:10 | 23.03.15 | Новости | 4307
В частности, новые базовые станции и усилители сигнала сети третьего и второго поколений установлены в центральной части Еревана, на улице Комитаса и в административном районе Норк-Мараш.
«Количество абонентов мобильной связи Beeline растет, естественно растет и число пользователей мобильного интернета. Мы благодарим всех клиентов, кто отдал предпочтение услугам Beeline и, с нашей стороны, активно будем улучшать сервис и покрытие сетей, чтобы наши клиенты чувствовали себя максимально комфортно и продолжали пользоваться нашими простыми и удобными услугами»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что в течение 2014 года Beeline в Армении установил рекордное количество базовых станций GSM и 3G связи.