17:18 | 10.03.15 | Նորություններ | 4828
Այս քայլով ընկերությունը նպատակ ունի օգնել իր բաժանորդներին՝ ավելի արդյունավետ տնօրինելու ժամանակը եւ օնլայն կառավարելու իրենց «Յուքոմ» ծառայությունները:
Առաջին անգամ Հայաստանում գործարկվում է ծառայություն, որի միջոցով «Յուքոմ»-ի օգտատերերը, առանց ընկերության սպասարկման կենտրոն այցելելու, իրենց տանից կամ աշխատավայրից արագ կկարողանան կատարել իրենց անհրաժեշտ գործողությունները՝ կնքել կամ վերակնքել պայմանագիր, փոխել կամ թարմացնել «Յուքոմ» ծառայությունների փաթեթը, փոխել ինտերնետի սակագնային պլանը, ակտիվացնել Wi Fi ինտերնետային ծառայություն, կատարել առցանց վճարումներ եւ այլ գործողություններ:
«Ժամանակակից աշխարհում կյանքը շատ արագ է շարժվում առաջ, իսկ մարդուն ավելի ու ավելի քիչ ժամանակ է մնում՝ զբաղվելու իր սիրելի գործով, լինել տանը՝ մտերիմների ու ընկերների հետ: Յուրաքանչյուր անգամ ծառայությունների փոփոխության համար գրասենյակ այցելելը նշանակում է կորցնել եւս մի քանի ժամ: Մենք առաջարկում ենք մի նոր հնարավորություն՝ օգտվելով որից մարդիկ այլեւս ստիպված չեն լինի երկար ժամանակ վատնել «Յուքոմ»-ի  ծառայությունների փոփոխման կամ վճարում կատարելու համար»,- ասել է «Յուքոմ» ընկերության տնօրեն Հայկ Եսայանը:

17:18 | 10.03.15 | Новости | 4728
Таким образом компания предоставляет своим абонентам возможность экономить время и управлять услугами «Юком» в онлайн-режиме.
Впервые в Армении запускается услуга, посредством которой абоненты «Юком» могут осуществлять необходимые действия, не посещая центры обслуживания: заключить или перезаключить договор, изменить или обновить пакет услуг «Юком», заменить тарифный план интернет-подключения, активировать интернет-услугу Wi Fi, осуществлять онлайн-платежи и другие действия.
«В современном мире жизнь очень стремительно движется вперед, а людям остается все меньше времени на то, чтобы заниматься любимыми делами. Необходимость каждый раз посещать офис обслуживания при необходимости означает потерю лишних часов. Мы предлагаем новую возможность, благодаря которой люди не будут вынуждены на изменение услуг «Юком» и осуществление платежей»,- сказал директор компании Айк Есаян.