17:18 | 10.03.15 | Նորություններ | 4828
Այս քայլով ընկերությունը նպատակ ունի օգնել իր բաժանորդներին՝ ավելի արդյունավետ տնօրինելու ժամանակը եւ օնլայն կառավարելու իրենց «Յուքոմ» ծառայությունները:
Առաջին անգամ Հայաստանում գործարկվում է ծառայություն, որի միջոցով «Յուքոմ»-ի օգտատերերը, առանց ընկերության սպասարկման կենտրոն այցելելու, իրենց տանից կամ աշխատավայրից արագ կկարողանան կատարել իրենց անհրաժեշտ գործողությունները՝ կնքել կամ վերակնքել պայմանագիր, փոխել կամ թարմացնել «Յուքոմ» ծառայությունների փաթեթը, փոխել ինտերնետի սակագնային պլանը, ակտիվացնել Wi Fi ինտերնետային ծառայություն, կատարել առցանց վճարումներ եւ այլ գործողություններ:
«Ժամանակակից աշխարհում կյանքը շատ արագ է շարժվում առաջ, իսկ մարդուն ավելի ու ավելի քիչ ժամանակ է մնում՝ զբաղվելու իր սիրելի գործով, լինել տանը՝ մտերիմների ու ընկերների հետ: Յուրաքանչյուր անգամ ծառայությունների փոփոխության համար գրասենյակ այցելելը նշանակում է կորցնել եւս մի քանի ժամ: Մենք առաջարկում ենք մի նոր հնարավորություն՝ օգտվելով որից մարդիկ այլեւս ստիպված չեն լինի երկար ժամանակ վատնել «Յուքոմ»-ի  ծառայությունների փոփոխման կամ վճարում կատարելու համար»,- ասել է «Յուքոմ» ընկերության տնօրեն Հայկ Եսայանը:

17:18 | 10.03.15 | News | 6089
The company thus is going to help subscribers to manage their time more efficiently and control their Ucom services online.
For the first time in Armenia, a service is launched which will allow Ucom users to quickly do the actions from home or office without visiting the company’s service center - conclude or re-conclude contracts, change or update Ucom service package, change the internet tariff plan, activate Wi Fi internet service, make online payments and others.
“Life is very fast-paced in modern world and people have less time to do what they like, be at home with their family and friends. Visiting an office each time one needs to change services is another waste of 1 hour. We offer a new option which will save people’s time while changing Ucom services or making payments”, said Ucom Director Hayk Yesayan.