17:30 | 03.03.15 | Նորություններ | 5849
Beeline-ի «Սմարթֆոն+2 ամիս ինտերնետ առանց հետագա պարտավորությունների» առաջարկի շրջանակում վաճառված Beeline Smart սմարթֆոնը Հայաստանում բջջային հեռախոսների շուկայի առաջատարների թվում է:
Մարքեթինգային եւ սոցիալական հետազոտությունների միջազգային GFK Group ինստիտուտի իրականացրած հետազոտության տվյալներով` ամենաշատ վաճառված հեռախոսների ցանկում Beeline Smart-ը 2014թ. դեկտեմբերին զբաղեցրել է առաջին տեղը. այդ ամիս վաճառվել է 3712 սմարթոն։
Ընդհանուր առմամբ, 2014թ դեկտեմբերի 19-ին մեկնարկած հատուկ առաջարկի շրջանակում վաճառվել է ավելի քան 5000 Beeline Smart սմարթֆոն:
«2015թ. ընդառաջ Beeline-ն իր հաճախորդներին ընձեռեց եզակի հնարավորություն` ձեռք բերելու ժամանակակից բարձր տեխնոլոգիական Beeline Smart սմարթֆոններ բացառիկ շուկայական պայմաններով: Ակցիայի հաջողության վառ ապացույցն այն է, որ բոլոր հեռախոսներն արդեն իսկ սպառվել էին նախատեսված ժամկետից դեռ շատ առաջ: Հաշվի առնելով սմարթֆոնի մեծ պահանջարկը` մենք այս տարի եւս նախատեսում ենք հանդես գալ նոր առաջարկներով, որոնք մեր հաճախորդներին հնարավորություն կտան ձեռք բերել Beeline Smart սմարթֆոն եւ այլ սարքավորումներ շատ պարզ եւ հարմար պայմաններով»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Սմարթֆոն+2 ամիս ինտերնետ առանց հետագա պարտավորությունների» առաջարկը գործում էր մինչեւ 2015թ. փետրվարի 28-ը: Առաջարկը բաժանորդներին հնարավորություն էր տալիս ձեռք բերել Beeline Smart սմարթֆոն եւ ստանալ 2 ամիս մինչեւ 512 կբ/վրկ արագությամբ «Անսահմանափակ ինտերնետ Premium» ծառայությունը՝ 29 900 դրամով:

17:30 | 03.03.15 | Новости | 6218
Смартфон Beeline Smart, который продавался в рамках специального предложения Beeline «Смартфон плюс два месяца интернета без дополнительных условий» - один из лидеров рынка мобильных телефонов Армении. По данным исследования, проведенного Международным институтом маркетинговых и социальных исследований «GFK Group», Beeline Smart, с 3712 проданными единицами и двойным отрывом от ближайшего конкурента, занял первое место в списке самых продаваемых смартфонов в Армении в декабре 2014 года.
В общей сложности,  в рамках специального предложения, запущенного 19 декабря 2014 года, было продано более 5000 смартфонов Beeline Smart.
«Перед началом 2015 года Beeline предложил клиентам уникальную возможность приобрести современные высокопроизводительные смартфоны Beeline Smart по беспрецедентными условиями на рынке. Ярким свидетельством успеха акции является тот факт, что все телефоны были распроданы задолго до запланированного срока. Учитывая большую популярность смартфона, мы в этом году также планируем провести новые акции, которые позволят нашим клиентам приобрести смартфон Beeline Smart и другие гаджеты на очень простых и выгодных условиях», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что специальное предложение «Смартфон плюс два месяца интернета без дополнительных условий» действовало до 28 февраля 2015 года. Предложение позволяло абонентам приобрести смартфон Beeline Smart и получить 2 месяца безлимитного интернета Premium со скоростью до 512 Кб/с за 29 900 драмов.