16:43 | 09.10.14 | Նորություններ | 4821
Beeline-ը հայտարարում է Տավուշի մարզում վաճառքի եւ սպասարկման դիլերական գրասենյակի բացման մասին: Գրասենյակը գտնվում է Բագրատաշեն սահմանային անցակետի մոտ եւ աշխատելու է երկուշաբթիից-կիրակի` ժամը 10:00-ից մինչեւ 19:00-ն առանց ընդմիջման:
«Բագրատաշեն սահմանային անցակետի մոտ գրասենյակի բացումը հատուկ կարեւորություն ունեցող իրադարձություն է մեզ համար, քանի որ Բագրատաշենը հանդիսանում է բեռնափոխադրումների եւ ուղեւորափոխադրումների կարեւորագույն կենտրոն եւ Հայաստանում ամենամարդաշատ մաքսային կետերից մեկը: Մեզ համար շատ կարեւոր է Beeline-ի պարզ եւ հարմար ծառայությունները հասանելի դարձնել ոչ միայն Հայաստանի բնակիչներին, այլ նաեւ երկրի հյուրերին», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

Beeline объявил сегодня об открытии дилерского офиса продаж и обслуживания в Тавушском марзе. Офис находится у пограничного пункта Баграташен. Рабочий график офиса - с понедельника по воскресенье, с 10:00 до 19:00, без перерыва на обед.
«Открытие офиса продаж и обслуживания у пограничного пункта Баграташен - особенно важное событие для нас, поскольку Баграташен является важнейшим центром грузовых и пассажирских перевозок и одним из самых оживленных таможенных пунктов в Армении. Для нас очень важно сделать так, чтобы простые и удобные услуги Beeline были доступны не только всем жителям Армении, но и гостям страны уже прямо на границе», - сказал Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.