14:37 | 16.07.14 | Նորություններ | 5216
Beeline–ը հայտարարել է լավագույն գաղափարի մրցույթ՝ ուղղված My Beeline Armenia բջջային հավելվածի կատարելագործմանը։
Մրցույթին կարող են մասնակցել ինչպես բովանդակային, այնպես էլ ծրագրային ապահովմանն ուղղված առաջարկներն, իսկ լավագույն գաղափարի հեղինակը Beeline–ի կողմից որպես մրցանակ կստանա Samsung Galaxy S4 հեռախոս։
«Նախորդ ամիս մենք ներկայացրեցինք My Beeline Armenia բջջային հավելվածը։ Այն արդեն ներբեռնել են ավելի քան 4000 անգամ», – ասել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Բջջային հավելվածը կարող է տեղադրվել iOS, Android Windows եւ Symbian օպերացիոն համակարգերով աշխատող սմարթֆոնների, պլանշետների եւ այլ սարքավորումների վրա։
Մասնակիցներն իրենց առաջարկները կարող են ուղարկել pr@beeline.am էլեկտրոնային հասցեին մինչեւ ս.թ. օգոստոսի 31–ը։
Մրցույթի պայմաններին առավել մանրամասն կարող եք ծանոթանալ հետևելով այս հղմանը https://www.facebook.com/beeline.am/app_167969729896883

14:37 | 16.07.14 | News | 5185
Beeline announced a contest for the best idea which can be supplemented to the My Beeline Armenia application.
The contest is open for the software and content solutions. Contest deadline is August 31. The author of the best idea will be awarded Samsung Galaxy S4 by Beeline.
“At the end of last month, our company launched a mobile app My Beeline Armenia which has already been downloaded by 4000 subscribers. We keep moving forward and announce a contest for the best supplement”, said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
You can get additional information on the contest here: https://www.facebook.com/beeline.am/app_167969729896883