18:13 | 22.05.14 | Նորություններ | 3480
Օրանժն ամփոփել է Incourt թենիսի ակումբի (նախկին «Օրանժ թենիս» ակումբ) հետ համատեղ անցկացված առաջին թենիսի առաջնության արդյունքները՝ իր Orange Premier հաճախորդների համար:
Մայիսի 17-ին եւ 18-ին անցկացված առաջնությանը մասնակցեցին պատահականության սկզբունքով ընտրված 32 «Orange Premier սեւ ադամանդ» հաճախորդներ:
Մրցույթի հաղթող Առնո Բիոլեն ստացավ գլխավոր մրցանակը` աշխարհահռչակ Ռոլան-Գարոս 2014 մրցաշարին մասնակցելու փաթեթ: Խաչատուր Սիրադեղյանը, ով նվաճեց երկրորդ տեղը, ստացավ Incourt թենիս ակումբի հատուկ նվեր-քարտ:
Հաղթողին գլխավոր մրցանակը հանձնելիս Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերն ասաց.
«Orange Premier նախագիծը ստեղծվել է հատուկ մեր հավատարիմ հաճախորդների համար, ովքեր ակտիվորեն օգտվում են Orange-ի ծառայություններից: Թենիսի այս առաջին մրցաշարը հավելում է մեր Orange Premier հաճախորդներին հասանելի  առավելությունների շարքը, եւ  վստահեցնում եմ, որ Orange-ի կողմից կլինեն այլ հետաքրքիր նախաձեռնություններ»:

18:13 | 22.05.14 | Новости | 3242
Компания Orange подвела итоги первого теннисного турнира для клиентов Orange Premier, проведенного в клубе Incourt (бывший клуб “Orange теннис”).
В турнире, состоявшемся 17-18-го мая, приняло участие 32 клиента «Orange Premier черный бриллиант», отобранных по принципу случайности.
Победитель турнира Арно Биоле получил главный приз – пакет, предоставляющий возможность участия в турнире Ролан Гаррос-2014 в качестве зрителя. Занявший второе место Хачатур Сирадегян получил в подарок специальную карту теннисного клуба Incourt.
Главный приз конкурса победителю вручил генеральный директор Orange Армения Франсуа Желибтер.
«Проект Orange Premier был создан специально для наших верных клиентов, активно пользующихся услугами Orange. Первый теннисный турнир дополняет ряд преимуществ, доступных клиентам Orange Premier, и я заверяю, что у Orange будет еще ряд других интересных инициатив», - сказал Франсуа Желибтер.