17:02 | 20.09.13 | Նորություններ | 4657
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է բջջային կապի «Պարզից պարզ» կանխավճարային սակագնային փաթեթի գործարկման մասին:
Սակագնային փաթեթի ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը դեպի Հայաստանի եւ ԼՂՀ բջջային եւ քաղաքային բոլոր ցանցեր կազմում է 15.90 դրամ: 15.90 դրամ միասնական սակագինը նախատեսված է նաեւ 1 ՄԲ շարժական ինտերնետի, ինչպես նաեւ դեպի Հայաստան եւ ԼՂՀ ելքային բոլոր SMS-հաղորդագրությունների համար:
«Պարզից պարզ» սակագնային փաթեթի մեկնարկը մեր ընկերության հերթական քայլն է ուղղված Beeline ծառայություններն ավելի հասանելի եւ պարզ դարձնելուն: Նոր առաջարկն ավելի գրավիչ է այն բաժանորդների համար, ովքեր հաճախ են զանգահարում Հայաստանի եւ ԼՂՀ տարբեր օպերատորների բաժանորդներին: Այսուհետ, «ԱրմենՏել» ընկերության հաճախորդները հնարավորություն ունեն զանգահարել, ուղարկել SMS-հաղորդագրություն եւ օգտվել շարժական ինտերնետից մեկ միասնական, մատչելի սակագնով: Ոչ մի լրացուցիչ հաշվարկ եւ տարբեր սակագներով տարիֆիկացում. հիմնական բոլոր ծառայությունների արժեքը այս սակագնային փաթեթի շրջանակում նույնն է: Վստահ եմ, որ մեր հաճախորդները կգնահատեն նոր առաջարկի արդիականությունը եւ հարմարավետությունը»,- նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Նոր սակագնային փաթեթին կարելի է միանալ` ձեռք բերելով 500 դրամանոց կամ 300 դրամանոց քարտ, որի ամբողջ գումարը փոխանցվում է բաժանորդի հաշվին: Անցման արժեքը 200 դրամ է:
«Պարզից պարզ» սակագնային փաթեթի բաժանորդներին հասանելի է «Beeline Bonus» ծրագիրը, «Բալանսի փոխանցում», «Ներցանցային 500», «SMS փաթեթ» եւ «Internet փաթեթ» ծառայությունները:

17:02 | 20.09.13 | Новости | 3766
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о запуске предоплатного тарифного плана мобильной связи «Проще простого».
Стоимость минуты исходящего звонка на все мобильные и фиксированные сети Армении и НКР составляет 15,90 драма. Единая цена 15.90 так же предусмотрена для 1 МВ мобильного интернета и исходящего SMS-сообщения на все мобильные номера Армении и НКР.
«Запуск тарифного плана «Проще простого» - очередной шаг нашей компании к максимальной доступности и простоте сервисов Beeline. Новое предложение особенно привлекательно для тех абонентов, кто часто звонит на номера разных операторов связи Армении и НКР. Теперь клиенты компании «АрменТел» имеют возможность звонить, писать SMS и пользоваться мобильным интернетом по единой, выгодной цене. Никаких лишних подсчетов и разницы в тарификации — все основные услуги в рамках тарифного плана стоят одинаково. Уверен, что наши клиенты по достоинству оценят актуальность и удобство нашего нового предложения», - отметил Генеральный директор компании «АрменТел» Андрей Пятахин.
Подключиться к новому тарифному плану можно приобретя карту по цене 500 или 300 драмов, при этом вся сумма начисляется на счет абонента. Стоимость перехода – 200 драмов. Абонентам тарифного плана «Проще простого» доступна программа «Beeline Bonus» и услуги «Баланс Трансфер», «Внутрисетевой 500», «SMS-пакет» и «Интернет-пакет».