Ուսումնական նոր տարվա մեկնարկի առթիվ Orange-ն այսօր հանդես է եկել ինտերնետային ծառայության երկու նոր առաջարկներով:
Այսօրվանից մինչեւ հոկտեմբերի 31-ը բոլոր նրանք, ովքեր մեկ տարով կբաժանորդագրվեն Ինտերնետ Հիմա կամ MyFi ծառայությունների սակագնային պլաններից որեւէ մեկին, հաջորդ 12 ամիսների ընթացքում կստանան գերարագ ինտերնետի եռակի ծավալ: Առաջարկից կարող են օգտվել նաեւ նրանք, ովքեր արդեն Orange Ինտերնետի բաժանորդ են եւ չունեն բաժանորդ մնալու ընթացիկ պարտավորություն: Վերջիններս, կնքելով մեկ տարվա պարտավորությամբ պայմանագիր, նույնպես այդ ամբողջ ընթացքում կստանան գերարագ ինտերնետի եռակի ծավալ:
Նշելով նոր ուսումնական տարվա սկիզբը` Orange-ն ուսանողներին առաջարկում է, ի հավելումն եռակի ծավալով ինտերնետի, ստանալ ինտերնետի երկու SIM քարտ` գերարագ ինտերնետի իրենց ծավալը ընկերոջ հետ կիսելու համար: Այս առաջարկից օգտվելու համար պետք է Orange-ի խանութ այցելել ուսանողական տոմսով:
«Այսքան շատ ինտերնետ դեռ երբեք չենք առաջարկել, եւ ցանկանում ենք ուսումնական տարին հատուկ ուրախությամբ ու «առատությամբ» սկսել, քանի որ վստահ ենք` հիմա շատերին ինտերնետն ավելի շատ է պետք լինելու», - ասել է Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:

15:54 | 01.09.12 | News | 2690
On the occasion of the start of the new ascademic year, today Orange launched two new offers for internet.
Starting from today and until October 31st, when subscribing for one year to any of Internet Now or MyFi tariff plans, customers will get triple bundles of high speed traffic during following 12 months. The offer is available also for those who are already an Orange Internet customer and do not have any current commitment. Those customers can sign a contract with one-year commitment and enjoy triple volume of high speed traffic for that period.
Celebrating the start of the new academic year, Orange offers to students to take 2 SIM cards and share their internet with a friend, in addition to triple gigabytes. In order to benefit from this offer, students should present their student cards at Orange shops, when signing the subscription.
Aram Mkrtchyan, Orange Armenia Marketing Director, said: “We have never offered so much internet and wish to start the new academic year with great enjoyment and “profusion”, as we know that many people will need more internet now”.
All details on the offer can be found at Orange Armenia web page: http://orangearmenia.am/en/promos/x3gb-internet/index.php.