17:16 | 28.08.12 | Նորություններ | 4787
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Օրանժ - Ֆրանս տելեկոմ» ընկերության փոխնախագահ Բընուա Շինը այսօր ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանին է ներկայացրել “Օրանժ Արմենիա” ընկերության նոր գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիտբերիին, ով այդ պաշտոնում փոխարինելու է իր գործունեությունն ավարտող Բրունո Դյութուային:
Տիգրան Սարգսյանը «Օրանժ Արմենիա» ընկերության նոր ղեկավարին մաղթել է հաջողություններ հետագա գործունեության մեջ եւ շնորհակալություն հայտնել Բրունո Դյութուային` Հայաստանում կատարած աշխատանքի համար:
Վարչապետը հանդիպման ժամանակ ասել է, որ Հայաստանում Օրանժի ներկայությունից շահում են ՀՀ քաղաքացիները:
«Օրանժը տեղեկատվական հաղորդակցության դաշտում ավելացրեց մրցակցությունը, բարձրացրեց մատուցվող ծառայությունների որակը եւ դրանց հասանելիության աստիճանը, ինչից, բնականաբար, շահեցին մեր քաղաքացիները»,- ասել է Տիգրան Սարգսյանը:
Բընուա Շինն էլ իր հերթին ասել է, որ Օրանժը պատրաստակամ է հետագայում եւս շարունակել ներդրումները Հայաստանում, ինչպես նաեւ ավելացնել մատուցվող բարձր մակարդակի ծառայությունների քանակը:

17:16 | 28.08.12 | News | 4780
Yerevan/Mediamax/. Vice President of \"Orange -France Telecom\" Benoit Scheen introduced Armenian Prime Minister Tigran Sargsyan to the new Director General of \"Orange Armenia\" Francis Gelibter who will replace Bruno Duthoit who is finishing his activities in the post.
Tigran Sargsyan wished the new leader of \"Orange Armenia\" good luck in her career and thanked Bruno Duthoit for all he did.
The Prime Minister stated during the meeting that it is Armenian citizens who benefit from Orange\'s presence in Armenia.
\"Orange increased the competition in the field of information technologies, enhanced the quality of provided services and level of their affordability and our citizens benefited from it\", said Tigran Sargsyan.
Benoit Scheen stated in his turn that Orange is going to continue making investments in Armenia in the future as well and increase the number of provided high-end services.