Երեւան: Մեդիամաքս: ԱրմենՏել-ը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է Facebook սոցիալական ցանցում` Beeline Armenia պաշտոնական էջում, «Իմ ամառը» խորագրով նոր ֆեյսբուքյան ֆոտոմրցույթի անցկացման մասին:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է ուղարկել ամռան հետ կապված լուսանակար մինչև հուլիսի 24-ը ժամը 17:00 ներառյալ pr@beeline.am էլեկտրոնային փոստի հասցեին: Մրցույթի պայմաններին համապատասխանող լուսանկարները մեկ ամբողջական ալբոմով հուլիս 24-ին մինչև 19:00 կհրապարակվեն Ֆեյսբուք սոցիալական ցանցի Beeline Armenia էջում: Մրցույթն ավարտվում է օգոստոսի 7-ին. հաղթողների անունները և արդյունքները կտեղադրվեն Facebook-ի Beeline Armenia էջում http://www.facebook.com/beeline.am հասցեում:
Մրցույթում կհաղթի երկու լուսանկար. առաջին հաղթող լուսանկարը համարվում է այն լուսանկարը, որը կհավաքի առավելագույն թվով Like, իսկ երկրորդը կընտրի հանձնաժողովը:
Մրցույթի պայմաններին մանրամասն կարող եք ծանոթանալ հետեւյալ հղումով` https://www.facebook.com/beeline.am/app_167969729896883:
«Ամառային այս թեժ օրերին մենք առաջարկում ենք Beeline Armenia էջի երկրպագուներին կիսվել իրենց վառ և դրական  տպավորություններով: Մեր կողմից առաջարկվող շահավետ սակագնային փաթեթների և ժամանակակից թվային տեխնոլոգիաների շնորհիվ մեր օգտատերերը կարող են հետևել նորություններին և մասնակցել ֆեյսբուքյան այս ֆոտոմրցույթին  անկախ գտնվելու վայրից` լինի դա տանը, ծովում, լեռներում թե սրճարանում: Համոզված եմ, որ յուրաքանչյուրի մոտ կգտնվի հետաքրքիր մի լուսանկար, որը նա կցանկանա կիսել իր ընկերների հետ և կմասնակցի այս մրցույթին` ստանալով հնարավորություն շահելու արժեքավոր նվերներ» – նշել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

17:28 | 13.07.12 | News | 6034
To take part in the contest, you should send photos to pr@beeline.am not later than 17:00 of July 24, 2012. Those matching the requirements of the photo contest will be placed in separate album on the Beeline Armenia official Facebook page till the end of July 24.
The contest will finish on August 7, the winners and results will be announced and placed on the Beeline Armenia page.
2 participants will be chosen for the final of the contest - the first winner will be selected by the number of Like-s and the second one will be picked up by the special jury.
You can find more detailed information on the contest terms here: https://www.facebook.com/beeline.am/app_167969729896883.
\"Summer is in full swing and we offer the followers of our page to share with their bright impressions and positive emotions. Owing to modern technologies and advantageous tariffs, our users will follow the updates and take part in the contests on the Beeline Armenia page, no matter where they are - at home, in a cafe, lake or mountains. I am sure each follower will have an interesting photo which he would like to share with friends simultaneously taking part in the contest\", noted the company\'s CEO Igor Klimko.