14:19 | 08.05.12 | Նորություններ | 4879
Երեւան/Մեդիամաքս/. Օրանժ Արմենիա-ն գործարկել է Օրանժ Ընտանիք նոր կանխավճարային փաթեթը, որը ներառում է միանգամից 3 SIM քարտ:
Փաթեթից օգտվողները, օրեկան 20 դրամ վճարելով, կխոսեն իրար հետ անսահմանափակ տեւողությամբ 0 դրամ/րոպե սակագնով:
Ընդ որում փաթեթի մասնակիցները կարող են առանձին ընտրել իրենց համար հարմար սակագնային պլան, ասել է այսօր Օրանժ Արմենիա-ի մարքեթինգի գծով տնօրեն Արամ Մկրտչանը:
Ըստ նրա, Օրանժ Ընտանիքին կարող է միանալ Օրանժի եւս մեկ գործող կանխավճարային բաժանորդ:
Այսպիսով՝ ամսական 600-ական դրամ վճարելով, փաթեթից օգտվողները կստանան իրար հետ անսահմանափակ խոսելու հնարավորություն: Փաթեթի արժեքն է 1500 դրամ:
«Մինչ այժմ մենք առաջարկել ենք սակագնային պլաններ՝ հիմնված բաժանորդների առանձին սեգմենտների կարիքների վրա, իսկ հիմա մենք մեր առաջարկների ցանկին ավելացնում ենք ամբողջական լուծում ընտանիքների համար»,- նշել է Օրանժ Արմենիա-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:

Гендиректор Оранж Армения Бруно Дютуа
Ереван/Медиамакс/. Оранж Армения задействовал новый предоплатный тарифный план Оранж Семья, который включает в себе сразу 3 SIM-карты.
Выплачивая 20 драм в день, пользователи данного тарифного плана будут говорить друг с другом без лимитов за 0 драм/мин.
Более того, абоненты плана могут отдельно выбрать удобный для себя тарифный план, заявил сегодня директор по маркетингу Оранж Армения Арам Мкртчян.
По его словам, к Семье Оранж может присоединиться еще один действующий предоплатный абонент Оранж.
Таким образом, выплачивая 600 драмов в месяц, пользователи тарифного плана получат возможность неограниченного общения друг с другом. Стоимость пакета составляет 1500 драмов.
“До сих пор мы предлагали тарифные планы, основанные на нуждах отдельных сегментов абонентов, а сейчас мы прибавляем к списку наших предложений полное решение для семей”,- отметил гендиректор Оранж Армения Бруно Дютуа.