17:50 | 05.03.12 | Նորություններ | 3601
Երեւան: Մեդիամաքս:Այսուհետ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի «Անձնական» հետվճարային սակագնային պլանի ամսավճարը կկազմի 7 500 դրամ` նախկին 10 000-ի փոխարեն:
200 րոպե ներառված խոսելաժամանակը, որը նախկինում տրամադրվում էր ՀՀ այլ ցանցեր զանգահարելու համար, այժմ կարելի է օգտագործել նաեւ 374 97 բջջային եւ 374 47 քաղաքային ցանցեր, ինչպես նաեւ դեպի Ռուսաստան, ԱՄՆ եւ Կանադա զանգահարելու համար: Ներառված ինտերնետի ծավալն այժմ կազմում է 500 ՄԲ` նախկին 200-ի փոխարեն:
Ներառված խոսելաժամանակից օգտվելու համար Ռուսաստան, ԱՄՆ եւ Կանադա անհրաժեշտ է զանգահարել «Հեռազանգ» ծառայության միջոցով:
«Անձնական» սակագնային պլանն առաջարկում է գին/արժեք ամենաօպտիմալ հարաբերակցությունը` հիմնվելով ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի բաժանորդներին կարիքների գնահատման հետազոտության արդյունքների վրա, նշեցին ընկերությունում:

17:50 | 05.03.12 | Новости | 2869
Ереван /Медиамакс/.Ежемесячная плата таринфого плана “Личный” ВиваСелл-МТС отныне составит 7 500 драмов вместо прежних 10 000.
200 минут включенного разговорного времени, которые прежде были предоставлены для звонков на другие сети Армении, отныне можно использовать также для звонков на мобильную сеть 374 97 и фиксированную 374 47, а также в Россию, США и Канаду. Объем интернета на данный момент составляет 500 Мб вместо прежних 200.
Для того, чтобы воспользоваться звонками в Россию, США и Канаду, необходимо звонить посредством услуги “Конференц-связь”.
Тарифный план “Личный” предлагает самое оптимальное соотношение цена/стоимость, основываясь на результатах исследования нужд абонентов ВивСелл-МТС, отметили в компании.