Մեդիամաքս-ն ու ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը պարգեւատրեցին Love and Tech ծրագրի հաղթողին
Երեւան: Մեդիամաքս: Մեդիամաքս-ն ու ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ն այսօր պարգեւատրել են համատեղ «Սերը եւ տեխնոլոգիաները» (Love and Tech) ծրագրի հաղթողին:
Ծրագրի մասնակիցները պետք է շարադրություն ներկայացնեին «Սերը եւ տեխնոլոգիաները» թեմայով: Ընդհանուր առմամբ ներկայացվել էր 190 շարադրություն: Աշխատանքները գնահատվում էին 3 չափանիշներով` գաղափարը, ստեղծագործական մոտեցումն ու ոճը:
Առաջին փուլից հետո առանձնացվեցին 24 լավագույն աշխատանքները, իսկ բացարձակ հաղթող ճանաչվեց Վարդան Գրիգորյանի աշխատանքը:
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանն այսօր Մեդիամաքս-ի գրասենյակում Վարդան Գրիգորյանին հանձնեց մրցանակը` iPad 2 (Wi-Fi + 3G 32GB) պլանշետային համակարգիչը:

11:49 | 21.02.12 | News | 4695
Yerevan/Mediamax/. Mediamax and VivaCell-MTS mobile operator awarded the winner of “Love and Tech” project today.
The participants of the project presented an essay on “Love and Tech”. All in all, 190 essays were presented to the contest. The works were assessed by three criteria – idea, creative approach and style.
24 works were selected after the first round and the essay of Vardan Grigoryan was announced the best in the contest.
VivaCell-MTS General Manager Ralph Yirikian awarded Vardan Grigoryan the prize – iPad 2 (Wi-Fi + 3G 32GB) - in the Mediamax office.